SON DAKİKA
KREDİ KARTI KULLANIMINDA DOLANDIRICILARA KARŞI KESİN ÇÖZÜM!!! Burgazada Öğretmenevi Beyoğlu Öğretmenevi KHK NE ZAMAN ÇIKACAK? Beylikdüzü Atatürk Öğretmenevi Başkent Öğretmenevi Adile Sultan Kasrı Üsküdar Öğretmenevi
Anasayfa / Polis Evleri 30 Mart 2016 14.433 views

Adıyaman Polis Evi

Adıyaman Polis Evi Tesislerinin otel bölümü; meslektaşlarımızın Adıyamanda bulundukları süre içerisinde güvenli, kaliteli ve hesaplı bir ortamda kalabilmelerini salamak amacıyla hizmet vermektedir. Binamızda toplam 22 oda bulunmakta olup yatak sayısı 46’dır. Odalar1mızın hepsinde klima mevcut olup, Sadece 1 oda klimasızdır. İlimizin coğrafi konum itibari ile turistik bir yerde bulunmasından dolayı gezi, iş takibi, spor faaliyetleri gibi nedenlerle gelen mensuplarımız ve yakınlarının yanı sıra teşkilatımıza emeği geçenlerin misafir olarak konaklaması yaz döneminde otel bölümümüzün tam kapasite ile çalışmasını sağlamaktadır.

Adıyaman Polis Evi Restaurant bölümü, gerek tesisimizde konaklayan misafirlerimizin gerekse dışarıdan gelen teşkilat mensuplarımız ve yakınlarının yiyecek ve içecek ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla faaliyet göstermektedir. Tesisimizde iki adet restoran bulunmaktadır. Bunlardan yazlık olanı bahçe kısmında bulunmakta ve Haziran Eylül arasında hizmet vermektedir. Aynı şekilde kapalı restoranımız da kış süresince hizmet vermekte ve gerektiğinde yazlık restoranla birlikte düğün salonu olarak kullanılmaktadır. Kışlık restoranımızda sabah kahvaltısı saat 07:30 ile 09:00 arası, öğle yemeği 12:00-14:00 arası akşam yemeği ise 17:00-21ı:00 arasında, Yazlık restoranda ise kahvaltı-öğle-akşam yemekleri aynı saatlerde verilmektedir..

Adıyaman Polis Evi Pastane bölümümüzde, tatlı ve yaş pasta çeşitleri günlük olarak üretilmekte ve taze olarak satışa sunulmaktadır. Burada ayrıca alkolsüz her türlü sıcak – soguk içecek servisi de yapılmaktadır. Pastanemiz 07:30 23:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Ayrıca pastane bölümümüze 0-7 yaş çocuk gruplarına hizmet verebilmek amacıyla oyun parkı oluşturulmuştur.

Kuaförler;

Bay ve bayan kuaförlerimizde her türlü saç bakımı sertifikalı ve tecrübeli kuaförlerimiz tarafından kaliteli malzemeler kullanılarak yapılmaktadır. Bayan Kuaförü her gün saat 08:00 – 20:00 arası, Erkek Kuaförü Perşembe günleri hariç haftanın 6 günü 08-00,16-00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Terzihanemiz konuklarımızın acil ve basit terzi ihtiyaçlarının yanı sıra personelin takım elbise ve ceket dikimi gibi normal terzihane işlevlerini de makul fiyatlarla yerine getirebilmektedir. Terzihanemiz Pazar günü hariç Haftanın diğer günleri 08.00/17.00 arası hizmet vermektedir.

Teşkilat mensuplarımız ve yakınlarının sağlıklı bir yaşam sürmeleri amacıyla modern ve profesyonel spor aletleri ile donattıımız fitness ve sauna salonumuz sizlerin hizmetindedir. Spor salonunu kullanan mensuplarımızın spor aletleri ile çalışırken, sporu bilinçli salıklı ve düzenli yapmaları için kendilerine yardımcı olacak, konusunda deneyimli bir bay, bir bayan personel görevlendirilmiştir. Salonumuzda günün belirli saatlerinde spor yapabileceğiniz gibi, aylık üyede olabilirsiniz.

 Düğün;

Meslektaşlarımızın düğünlerini temiz, kaliteli ve hesaplı bir ortamda yapabilmeleri için kış sezonunda restoranımız yaz sezonunda ise pergule kısmı bulunmaktadır. Düğün salonları ve toplu yemeklerle ile ilgili rezervasyon taleplerinizi yine yukarıdaki telefonlardan yapabilirsiniz. Avrupa Birliği standartlarında hizmet verebilmek ve bu çerçevede personel eğitimine hız ve yön vermek amacıyla, Kültür ve Turizm Bakanlığı Araştırma ve Eğitim Genel Müdürlüünün Adıyamanda düzenlemiş olduğu Yöneticileri Eğitici Olarak Yetiştirme Kursuna, Sosyal Davranışlar Seminerine, Yiyecek Üretimi konulu 0ş Başı Eğitimi seminerlerine personel katılmış ve pekiyi derece ile belgelerini almışlardır.

Etiketler
Yorumlar

Yazıya 2 yorum yapılmış.

  1. DOÇ.DR. MÜCAHİT ÇELİK 07 Haziran 2016

    Merhabalar,
    Adıyaman Polis evi ramazan ayı iftar menüsü belli olduysa, lütfen bana bir örneğini atabilir misiniz. iyi çalışmalar diliyorum.

  2. DOÇ.DR. MÜCAHİT ÇELİK 07 Haziran 2016

Yorum Yap

Adıyaman Polis Evi İletişim Bilgileri

  • Telefon: 0 416 225 04 71
  • Faks: 0 416 225 04 66
  • Cep Telefonu: 0 505 318 02 30
  • Adres: Mehmet Akif Mahallesi Atatürk Bulvarı - Adıyaman