SON DAKİKA
KREDİ KARTI KULLANIMINDA DOLANDIRICILARA KARŞI KESİN ÇÖZÜM!!! Burgazada Öğretmenevi Beyoğlu Öğretmenevi KHK NE ZAMAN ÇIKACAK? Beylikdüzü Atatürk Öğretmenevi Başkent Öğretmenevi Adile Sultan Kasrı Üsküdar Öğretmenevi
Anasayfa / Polis Evleri 04 Nisan 2017 126 views

2017 ZONGULDAK POLİSEVİ

ZonguldakPolis Evi
Zonguldak polisevi 3 süit odası, 12 duble odası ve 13 tek kişilik yataklı oda seçenekleri ile 60 yataklı bir şekilde hizmet sunmaktadır. Denize bakan oda seçenekleri ile manzaralı odalarda kalma imkânı bulabileceğiniz polis evinde 24 saat sıcak su hizmeti ile birlikte odalarda televizyon, internet, buzdolabı seçenekleri de yer almaktadır. Süit odalarda çift banyo ve tuvalet bulunurken diğer odalarda tek olarak yer almaktadır.
Zonguldak Polis Evi Diğer Hizmetler
Konaklama ihtiyaçlarınız için çoğunluğunun deniz manzaralı olan odaları seçebileceğiniz gibi konforu ve lüksü uygun fiyata bulabilmektesiniz.
Sıra yemeklere gediğinde ise toplamda 300 kişilik olan restoran bölümünde sunulan eşsiz yemeklerin tadına bakabilmektesiniz. 07;30’da başlayan hizmet gece 01;00’e kadar devam etmektedir. Hafta içi saat 10;00’a kadar devam eden açık büfe kahvaltı keyfini yaşayabilmektesiniz. Bu hizmethafta sonlarında ise08;30’da başlayarak 45 çeşitle birlikte saat 13;00’e kadar devam etmektedir.
Cuma ve cumartesi akşamlarına özel olarak canlı müzik keyfini yaşayabilmektesiniz.
Restoranlarda dilerseniz düğün, nikâh, mezuniyet gibi özel günlerinizi de kutlama şansınız bulunmaktadır. Bu tür organizasyonlarda da canlı müzik alternatifi bulunmaktadır.
Polis evi içerisinde pide salonu seçeneği de bulunmaktadır. 2 adet kapalı lokali bulunan binada dilerseniz VIP salonlarından da faydalanabilmektesiniz.
Spor salonu ile sauna seçeneklerinden de faydalanabilmektesiniz.
Çamaşırhane bölümünde ise ütü ve yıkama hizmetleri sunulmaktadır.
Zonguldak polisevi irtibat için iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz.
İletişim ve Adres;
Zonguldak Sahil Yolu Cad. No; 35 Kozlu / Zonguldak
Telefon; 0372 266 04 40
GSM; 0505 318 67 24

Etiketler
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış

Yorum Yap

2017 ZONGULDAK POLİSEVİ İletişim Bilgileri