SON DAKİKA
KREDİ KARTI KULLANIMINDA DOLANDIRICILARA KARŞI KESİN ÇÖZÜM!!! Burgazada Öğretmenevi Beyoğlu Öğretmenevi KHK NE ZAMAN ÇIKACAK? Beylikdüzü Atatürk Öğretmenevi Başkent Öğretmenevi Adile Sultan Kasrı Üsküdar Öğretmenevi
Anasayfa / Öğretmen evleri 07 Nisan 2017 197 views

ZEYTİNBURNU ÖĞRETMENEVİ

ZEYTİNBURNU ÖĞRETMENEVİ
Zeytinburnu Öğretmenevi, İSTANBUL ili Beştelsiz Mah. Rauf Denktaş Cad. No:39 Zeytinburnu/İSTANBUL adresinde yer almaktadir.
Zeytinburnu Öğretmenevi, iletişim numaraları ise; 0 (212) 415 45 97 olup fax numarası ise 0 (212) 415 45 98’dir.
Zeytinburnu Öğretmenevi oda fiyatı öğretmen 60TL kamu 70TL sivil 80TL
Zeytinburnu Öğretmenevi double oda fiyatı öğretmen 60TL kamu 70TL sivil 80TL
Zeytinburnu Öğretmenevi paylaşımlı oda fiyatı öğretmen 60TL kamu 70TL sivil 80TL
Zeytinburnu Öğretmenevi suit oda fiyatı öğretmen 127.5TL kamu 135TL sivil 180TL’dir.

İstanbul’un en güzel semtlerinden birinde oldun Zeytinburnu öğretmenevi, lüx iç dekorasyonu ve sağlam mimarisi ile karşımıza çıkmaktadır. Personelin güler yüzlü ve samimi karşılamaları ile hizmet verme prensibini uzun yıllardır sürdüren Zeytinburnu öğretmenevi ülkemizde takdir edilmesi gereken işletmelerin başında yer almaktadır. 35 oda ve 108 yatak kapasitesine sahip olan işletmede yine hijyenik, sürekli kalori değerleri hesaplanarak çıkartılan yemek servisinin rahatlıkla sağlandığı açık büfe restoran ve her türlü amaçta kullanılabilecek bir çok salon bulunmaktadır.Konum itibari ile muazzam bir yere sahip olan Zeytinburnu öğretmenevi Üniversite hastaneleri, Sultanahmet, Topkapı sarayı, Gülhane, Eminönü gibi muhteşem tarihi yerlere ise çok yakın olup tramvay ile çok rahat ulaşılabilmektedir. Ulaşım bakımından ise yine her yere çok yakın olup Atatürk hava alanına karayolu ile 20 dakika mesafede olup feribot iskelesine ve esenler otogarına normal saatlerde sadece 15 dakika mesafe de yer almaktadır. Ayrınca Zeytinburnu hizmet bakımından ise ulaşımın en kolay sağlandığı ve toplu taşıma araçlarının en çok hizmet verdiği ilçelerden birinde olması sebebi ile de ulaşım sorunu neredeyse yoktur. Zeytinburnu öğretmenevi uygun fiyatlarla da dikkat çekici olup özel bir konaklama isteyenler için büyük bir fırsattır. Ayrıca tesiste kalmadan da restoran ve diğer aktivitelerden yararlanmakta oldukça kolaydır. Zeytinburnu Öğretmenevi, İSTANBUL ili Beştelsiz Mah. Rauf Denktaş Cad. No:39 Zeytinburnu/İSTANBUL adresinde yer almaktadır. Öğretmenevlerinde bilindiği gibi öğretmenlerimizin yanında kamu personeli ve sivil vatandaşlar da kalabilmektedir. Zeytinburnu bulunduğu konum ulaşım bakımından şehirlere ve ülkelere yakınlığı bakımından da gezginlerin uğrak yeri olmaya devam etmektedir. Bu tesise gelmeden önce telefon numaralarından ulaşarak kendinize yer ayırtmanız ve gerekli bilgileri almanız sizin yararınıza olacaktır. Oda kapasitenin çok yüksek olmaması sebebi ile çok fazla misafir ağırlama şansı olmayan Zeytinburnu öğretmenevi mağduriyet yaşamamanız için mutlaka rezervasyon ile gidilmesi gereken bir tesistir. Tesiste konaklayan misafirlerin yorumlarını paylaşması gidecek diğer misafirlerimize fikir açısından oldukça önemlidir. Bu yüzden Zeytinburnu öğretmen evinde konaklayan misafirlerin edindikleri tecrübeleri ve yararlandıkları imkanları bizimle yorum kısmında paylaşmaları isabetli olacaktır. Güvenli, konforlu , huzurlu ve dolu dolu konaklama yaşamak isteyen öğretmen, kamu personeli ve sivil misafirlerimizin İstanbul’a geldiklerin de mutlaka Zeytinburnu öğretmenevini ziyaret etmelerini tavsiye ediyoruz.

Etiketler
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış

Yorum Yap

ZEYTİNBURNU ÖĞRETMENEVİ İletişim Bilgileri