SON DAKİKA
KREDİ KARTI KULLANIMINDA DOLANDIRICILARA KARŞI KESİN ÇÖZÜM!!! Burgazada Öğretmenevi Beyoğlu Öğretmenevi KHK NE ZAMAN ÇIKACAK? Beylikdüzü Atatürk Öğretmenevi Başkent Öğretmenevi Adile Sultan Kasrı Üsküdar Öğretmenevi
Anasayfa / Polis Evleri 02 Mayıs 2014 6.388 views

Tunceli Polis Evi

Tunceli küçük olmasına rağmen şirin bir ildir. Tunceli İli’nin küçük olması Tunceli Polis Evi’nin önemini daha da artırmaktadır. Tunceli Polis Evi ilimizde bulunan kamu tesisleri içerisinde en kapsamlı konaklama ve restaurant hizmetini vermektedir.

Tunceli Polis Evi öncelikle; Mensuplarımızın moral ve sosyal ihtiyaçlarını karşılamak, eğitim, barınma, mesleki ve kültürel ilişkilerini geliştirmek amacıyla 25.02.1994 tarihinde hizmete açılmıştır.

Tesisimizin büro hizmetleri Emniyet Hizmetleri Sınıfı Personel, teknik hizmetler Teknisyenler, temizlik ve servis hizmetleri Teknisyen Yardımcısı ile Sözleşmeli Personel tarafından yürütülmektedir.

Tunceli Polis Evi alışılagelmiş biz sosyal tesis olmayıp bazen protokolün üst düzey yöneticilerini bakanları,milletvekillerini ağırlamış, resepsiyonlar düzenlenmiş, bazen de kimsesiz çocukların evi olmuş doğum günü partileri verilmiştir. Polisevi olarak gelen müşterilerimizi misafir gibi görüyor ve gelen misafirlerimize en iyi hizmeti en güzel şekilde vermeyi amaç ediniyoruz.

Tunceli Polis Evi’nde Erkek Kuaförü, Terzihane ve Çamaşırhane hizmetleri de mevcut olup, erkek kuaförümüz uygun fiyatla kaliteli bir hizmet vermekte, Terzihanemiz konuklarımızın acil ve basit terzi ihtiyaçları ile ütü hizmetlerini yerine getirmektedir. Çamaşırhanemizde konaklayan misafirlerimize hizmet verdiği gibi diğer teşkilat mensuplarımıza da uygun fiyatlarla hizmet vermektedir.

Tesisimizde, Memurlar, Amirler ve Müdürlerimiz için dinlenme salonları bulunduğu gibi protokol misafirlerini ağırlamak amacıyla kullanılan VIP salonumuz da mevcuttur. İlimizde düzenlenen pekçok önemli organizasyonda PolisEvi’miz evsahipligi yapmaktadır.. Bu da bize ayrıca bir gurur vermektedir…

Tunceli Polis Evi Restaurant bölümü, gerek tesisimizde konaklayan misafirlerimizin gerekse dışarıdan gelen teşkilat mensuplarımız ve yakınlarının yiyecek içecek ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla faaliyet göstermektedir. Tesisimizde yazlık ve kışlık olmak üzere iki adet restaurant bulunmaktadır. Kışlık ve yazlık restaurantımızda sabah kahvaltısı , öğle yemeği ve akşam yemeği verilmektedir. Yazlık restaurantımız bahçe kısmında, Haziran – Eylül ayları arasında hizmet vermektedir.Yazlık restaurantımızda kahvaltı-öğle-akşam yemekleri kışlık restaurantla aynı saatlerde verilmektedir. Tesisimizde mutfak departmanına ek olarak pide ve lahmacun fırını ilave edilmiş olup, Cuma Cumartesi ve Pazar günleri akşam yemek servisinin yanında pide,lahmacun ve pizza serviside yapılmaktadır. Pide ve lahmacun fırınımız hijyen ve lezzet bakımından işi sadece pide ve lahmacun olan restaurantlarla boy ölçüşebilecek durumda olup onlara göre çok daha ekonomiktir.

Sizlere hizmet sunmaktan gurur duyuyoruz.

YEMEK SAATLERİ

Sabah Kahvaltısı : 07:00 – 09:00

Öğle Yemeği ……..: 12:00 – 14:00

Akşam Yemeği ….: 17:00 – 22:00

Etiketler
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış

Yorum Yap

Tunceli Polis Evi İletişim Bilgileri

  • Telefon: 0428 212 55 44 / 212 48 69 veya dahili 6770
  • Adres: Tunceli