SON DAKİKA
KREDİ KARTI KULLANIMINDA DOLANDIRICILARA KARŞI KESİN ÇÖZÜM!!! Burgazada Öğretmenevi Beyoğlu Öğretmenevi KHK NE ZAMAN ÇIKACAK? Beylikdüzü Atatürk Öğretmenevi Başkent Öğretmenevi Adile Sultan Kasrı Üsküdar Öğretmenevi
Anasayfa / Polis Evleri 14 Kasım 2014 24.046 views

Sivas Polis Evi

Sivas Polis Evi 250 kişilik düğün salonu ile birlikte hizmet vermeye devam etmektedir. Her Cuma akşamı rezervasyon yapılması durumunda balık servis hizmeti verilmektedir.

Sivas Polis Evinde Konaklama;

Dileğimiz bizlerle beraber geçireceğiniz süre zarfında laik olduğunuz kalitede ki servis ve konforu yaşamanızdır.

Sivas Polis Evi otel bölümü, teşkilat mensuplarımızın Sivas ilinde bulundukları süre içerisinde güvenli, kaliteli ve ekonomik bir şekilde kalabilmelerini sağlamak amacıyla hizmet vermektedir.

Otelimiz 5 Kat” tan oluşmaktadır.Toplam oda sayımız 72 adet olup, 160 Yatak Kapasitesine sahiptir.

Tüm odalarımız da;
Televizyon, Kablolu TV, Mini bar, 24 saat sıcak su, Kablosuz internet, Saç kurutma Makinesi, bulunmaktadır.

Sivas Polis Evi Çamaşırhane Bölümü;

Kalan misafirlerin, daha temiz, ferah ve sağlıklı bir şekilde konaklayabilmeleri için günümüz koşullarına uygun olarak ta çamaşırhane bölümü hizmet vermektedir.

Sivas Polis Evi Çocuk oyun salonu;

Çocuk oyun salonun’da, doğum günü kutlamaları da yapılmakta. Kutlamalar en fazla 50 kişi kapasiteli olup, rezervasyon sırasında talep edilmesi durumunda yaş pasta, kuru pasta ile içeceklerin siparişleri alınmaktadır.

Bay ve bayan kuaförlerimizde her türlü saç bakımı sertifikalı ve tecrübeli kuaförlerimiz tarafından kaliteli malzemeler kullanılarak yapılmaktadır.

Erkek Kuaföründen pazar günleri hariç tüm günler mesai saatleri içerisin de faydalanılabilir.

Bayan Kuaföründen Pazar günü hariç tüm günler mesai saatleri içerisinde faydalanılabilir.

Sivas Polis Evi Restaurant Bölümü;

Kahvaltı saati 08.00 – 10.00 saatleri arası. Öğle Yemeği 12.00 – 13.00 saatleri arası. Alakart Restorant 19.00 – 21.30 saatleri arası. (a,lacarte)

Restaurant

Restoranımızda kahvaltı açık büfe olarak verilmektedir. Öğle yemeğinde tabildot, akşam yemeğinde ise alakart restoranımızda çorba ve ızgara çeşitleri yapılmaktadır. Her Cuma günü akşamı Rezervasyon yapılması halinde Alakart Restorant kısmında Balık Servis hizmeti verilmektedir.

Ciğer : 4.00

Kanat : 5.00 Fiyatlar değişkenlik gösterebilir, daha detaylı fiyat bilgisi almak için iletişim bölümünden ulaşabilirsiniz.

Sivas Polis Evi Fiyatları;

2 veya daha fazla yataklı odada tek yatak; Teşkilat Mensubu: 23,00 TL – Kamu Personeli : 29,00 TL – Onaylı Misafir / İPA Üyeleri: 45,00 TL

Aile Odası (Çift Kişilik Yatak+ 1 tek yatak ); Teşkilat Mensubu: 55,00 TL – Kamu Personeli : 69,00 TL – Onaylı Misafir / İPA Üyeleri: 100,00 TL

Suit Oda (Çift Kişilik Yatak + salon); Teşkilat Mensubu: 70,00 TL – Kamu Personeli : 88,00 TL – Onaylı Misafir / İPA Üyeleri: 140,00 TL

İlave Yatak; Teşkilat Mensubu: 11.50 TL – Kamu Personeli : 14.50 TL – Onaylı Misafir / İPA Üyeleri: 22.50 TL.

Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için Sivas Polisevi ile irtibata geçilmesi gerekmektedir.

Etiketler
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış

Yorum Yap

Sivas Polis Evi İletişim Bilgileri

  • Telefon: 0 346 215 11 07
  • Cep Telefonu: 0 505 318 58 12
  • Adres: Kızılırmak Mah.Şehit Mehmet Fethi Akyüz Cad. Emniyet Müdürlüğü Yanı. Merkez - İstanbul