Samsun Polis Evi

Samsun İlkadım Atatürk Bulvarı üzerinde hizmet veren Samsun Polisevi adres, harita, resimleri ve iletişim bilgilerinin bulunduğu web sayfası.

Sol tarafta bulunan menüde resimlerini ve iletişim bilgilerini inceleyebilir, diğer Türkiye genelinde bulunan Polis Evleri’nide detaylı olarak inceleyebilirsiniz. Samsun Polis Evi ile ilgili detaylı bilgiler daha sonra sitemize eklenecektir….

Diğer Polis Evleri ve Polis Okullarınıda İnceleyebilirsiniz.
 

Samsun Polis Evi Haritadaki Konumu

"Samsun Polis Evi" ile ilgili yorumlar

“Samsun Polis Evi” için 8 cevap

 1. Hüsnü Arslan diyor ki:

  Sayın Yetkililer,
  Polise hizmet diye açtığınız o polis evinde polis maaşı ile kaç kişi kalabilir veya yemek yiyebilir. Sizin polisin aldığı maaştan haberiniz yok galiba. Lütfen biraz makul olun. Birinci amacınız para kazanmak mı Yoksa polisi Kazıklamak mı? Allah insaf versin.

 2. memet diyor ki:

  pahalı olan nedir 23tl.oda fıyatı 3ceşit yemek 5tl.pahalı olan nedir gereksiz yorum

 3. berkay diyor ki:

  slm polis evinde 1 kişinin konaklama ücreti ne kadar

 4. onur diyor ki:

  gelcez görecez yemenizi yiyecez basketciyiz

 5. batuhan diyor ki:

  Polisevini ders amaçlı kullanabiliyor muyuz? Bu amaçta kullanabileceğimiz bir bölümü var mı?

 6. guldane diyor ki:

  İlk adim stadina yakinmi.uzaklik varsa ne kadar

 7. adem diyor ki:

  samsunda 19 mayıs anadolu lisesinde sınaava girecem buraya yakın mı polis eviii cvp lütfn ?

 8. cumhur özcan diyor ki:

  Polisevi bizim evimizdir diye eşimizi çocuğumuzu gönderiyoruz.06 temmuz 2014 günü başbakanın samsunda bulunduğu gün oğlumun çoğum günüydü bende görevli olduğum ve akşamda normal görevimde olacağımdan kendileriyle beraber gidemeyip eşimi oğlumu ve komşunun kızını iftar yemeğine samsun polisevine gönderdim.yemekten sonra eşim oğlum asansör beklerlerken resturantta çalışan garsonlardan biri eşime kendi telefon numarası yazılı bir not kağıdı uzatır.Eşimde tepki gösterince garson merdivenlerden yukarı çıkarak resturanta geri dönüyor.Durumu polis evi müdürü güvenç erdoğana eşimle beraber giderek durumu anlattık, şahsın polisevindeki işinden atılmasını istedik.Ben gereğini yaparım bana güvenin 3-4 gün sonra ararım dedi.Aradan bir hafta geçti aramadı ben tekrar aradım toplantıdayım dedi seni ararım dedi iki gün geçti yine aramadı.İlla emniyet müdürünün makamınamı çıkayım.Kendi eşlerinin başına aynı durum gelse kıyameti koparırlar.polisevine daha niye gideyim katil olmak içinmi.

Bir Cevap Yazın

Samsun Polis Evi İletişim Bilgileri

Samsun Polis Evi Fotoğraf Galerisi

Samsun Polis Evi Anahtar Kelimeler