SON DAKİKA
KREDİ KARTI KULLANIMINDA DOLANDIRICILARA KARŞI KESİN ÇÖZÜM!!! Burgazada Öğretmenevi Beyoğlu Öğretmenevi KHK NE ZAMAN ÇIKACAK? Beylikdüzü Atatürk Öğretmenevi Başkent Öğretmenevi Adile Sultan Kasrı Üsküdar Öğretmenevi
Anasayfa / Polis Evleri 29 Eylül 2014 18.954 views

Sakarya Polis Evi

Sakarya Polis Evi adresi, harita, görseller ve iletişim bilgilerine web sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Diğer İllerimizde yer alan Polis Evleri’nide inceleyebilirsiniz.

Sakarya Polis Evi yemek ve konaklama ücretleri gibi sorularınız için lütfen kurumun resmi web sayfasını ziyaret ediniz. Sitemizin Sakarya Polis Evi ve diğer polis evleri ile hiçbir bağlantısı yoktur, resimler ve iletişim bilgileri paylaşım amaçlıdır.

Ayrıca Sakarya Polis Evi Şube Müdürlüğümüne bağlı olarak çalışan Sapanca Aile Çay Bahçesinde aynı zamanda düğün, nişan ve kına merasimleri için hizmet verilmektedir.

Etiketler
Yorumlar

Yazıya 1 yorum yapılmış.

  1. Cakir Aygul 12 Ekim 2015

    Sevgili Konsolos! Ben Cakir Aygul sezdan yardim rica etam. Ben 28 Subat 2014 yilda Atik Cakir Mehmet (12 Mayis 1981) Ufada, Bashkortostanda evlandim. Ben , benim cocukim arkadas kiz, Atik Cakir kocam ile 2014 yazinda Tyrkiyege tatilga getik. 4 Agustos 2014 Atik Cakir , onun babasi (Mehmet Cakir) bizi dovulmuslar, annesi benim arkadas kisdi toto, benim ostimdagi tisortti yirtmislar benan para talep etmeklar, benim kartala para var ide,benim hep paramdi bitirdelar, benim arkadastan 500$ aldilar, benim basima Atik Cakir vurdu, hep elbeselardi caldilar, Bez kactik.Benim yolga la cok para gitti. Ben burda poliska yazdim, onlar soyladi ben ordagi poliska varmak zorundayim. Ben bir yil doktorlarda tedavi goram. Bu Atik Cakir simdi burda yasay , visasi yok, beni burda rahatsiz ita, bana sms yaza, aray. Ben sizdan yardim rica etam. Belki bu Atik Cakir , onun babasi Mehmet Cakir daha baska rus kizlarin paralarin calmaklar. Bu adamlardi Turkiyege poliska vermek yardamci oligiz lutfen. Bezem polis kopyalarin, Atik Cakir passport kopyalarin siza gongerem onun burdagi telefon +79625348617 Onun Turkiyelege adresi ; Turkiye, Daricayiri mahallesi vatan caddesi no.72 . 54500. Karasu. Sakarya. Atik CAKIR tesekkur ederim

Yorum Yap

Sakarya Polis Evi İletişim Bilgileri

  • Telefon: 0 264 276 54 50
  • Faks: 0 264 276 54 50
  • Adres: Maltepe Mah. Önderevler Sokak No:80/D Adapazarı / SAKARYA