SON DAKİKA
KREDİ KARTI KULLANIMINDA DOLANDIRICILARA KARŞI KESİN ÇÖZÜM!!! Burgazada Öğretmenevi Beyoğlu Öğretmenevi KHK NE ZAMAN ÇIKACAK? Beylikdüzü Atatürk Öğretmenevi Başkent Öğretmenevi Adile Sultan Kasrı Üsküdar Öğretmenevi
Anasayfa / Polis Evleri 17 Nisan 2015 4.037 views

Osmaniye Polis Evi

Osmaniye Polisevi 27.06.2006 tarihinde hizmete girmiş olup, d–400 karayolu, Akyar köyü mevkiinde 46.500 m2 arazi üzerine kurulmuştur. Polisevi, çam ağaçları arasında, temiz havalı doğa ile iç içe ve Osmaniye yi kuş bakışı gören hâkim bir noktaya konuşlanmıştır.

Osmaniye Polis Evi’nde sunulan hizmetler


Konaklama Hizmetleri

Osmaniye Polisevi Otel Bölümü 4 Süit oda, ikişer kişilik 8 klimalı, 8 klimasız toplam 20 oda ve 36 yatak ile hizmet vermektedir. Odalarımızda banyo, tuvalet saç kurutma makinesi, televizyon, dâhili telefon ve 24 saat sıcak su bulunmaktadır. Ayrıca bütün misafirlerimizin ortak yararlanabileceği jimnastik salonu ve çocuk parkı mevcuttur.

Rezervasyon

Şahsen başvuru ile rezervasyon yapılabildiği gibi telefon ile rezervasyon yapılabilmektedir. Ancak telefon ile yapılan rezervasyonlarda, ilgilinin adı soyadı telefon numarası ve adresi alınarak gerektiğinde kimlik ve diğer bilgilerini fakstan teyit etmesi sureti ile önceden başvurarak yer ayırtmaları mümkündür.

Başvuruları üzerine kendisine yer tahsis edilenlerden mazeretleri nedeni ile gelemeyecek olanların bu durumlarını Polisevine kalış tarihinden 24 saat öncesinden bildirmeleri zorunludur. Bu zorunluluğa uymayan talep sahibinden bir günlük ücret tahsis edilir.

Yiyecek, içecek Hizmetleri

Polisevi Müdürlüğümüzde, yiyecek ve içecek hizmetleri

1-Sabah Kahvaltısı

07.30 – 08.30 saatleri arasında tüketilen miktara göre fiyatlandırma yapılmakta, fiks mönü ücretlendirme yapılmaktadır.

2- Öğle Yemeği

12.00 – 13.30 saatleri arasında seçmesiz yemek uygulaması şeklinde, üç çeşit yemek yapılmakta olup, Tabldot harici ücretlendirme porsiyon fiyatları üzerinden ve masaya sipariş şeklinde yapılmaktadır.

3- Akşam Yemeği

Saat 19.00 – 23.00 arası seçmeli yemek (seçmeli yemek) şeklinde ızgara ve içecek servisi yapılmaktadır.

Düğün Nişan Hizmetleri

500 kişilik açık 350 kişilik kapalı düğün salonu ve otopark bulunan Osmaniye Polisevi her türlü düğün nişan, seminer gibi etkinliklerde hizmet verebilecek şekilde hazırlanmış olup, teşkilat mensuplarımıza ve vatandaşlarımıza hizmet vermektedir.

Etiketler
Yorumlar

Yazıya 1 yorum yapılmış.

  1. melek 07 Haziran 2013

    F.iyat listenize ulasamiyorum bilgilendirir misiniz lutfen ???

Yorum Yap

Osmaniye Polis Evi İletişim Bilgileri