SON DAKİKA
KREDİ KARTI KULLANIMINDA DOLANDIRICILARA KARŞI KESİN ÇÖZÜM!!! Burgazada Öğretmenevi Beyoğlu Öğretmenevi KHK NE ZAMAN ÇIKACAK? Beylikdüzü Atatürk Öğretmenevi Başkent Öğretmenevi Adile Sultan Kasrı Üsküdar Öğretmenevi
Anasayfa / Polis Evleri 27 Haziran 2016 34.144 views

Mersin Polis Evi

Polisevi Şube Müdürlüğüne Bağlı hizmet binasında;

Restaurant kısmı, 300 kişilik düğün ve yemek salonu olarak hizmet vermekte, aynı zamanda salonumuzda mensuplarımıza düğün – nişan ve sünnet merasimleri ile birlikte haftanın Salı- Çarşamba – Cuma ve Cumartesi günlerinde canlı nltizik eğlencesi hizmeti verilmektedir. Yaz sezonunda akşam yemekleri hizmet binamızın Deniz kısmında açık havada verilmekte ve canlı müzik programlan da açık havada yapılmaktadır.

Yine Restaurant salonumuzdan diğer durum ve kuruluşlarda görevli personele hizmet vermektedir. Ayrıca düğün salonu olarak mensuplarımızın kiralamadığı müsait günlerde mensup yakınlarımıza kiraya verilmek sureti ile gelir sağlanmaktadır. Yaz aylarında yazlık düğün salonu düğün ve nişan gibi merasimler için kullanılmaktadır.

Otel Kısmı, 3 Süit, 8 yarı süit, 1 gelin damat odası, 28 normal oda olmak üzere 40 oda ve 68 yatak kapasiteli olarak hizmet vermektedir. Otel odalarımızda Mini Buzdolabı, Klima, 37 Ekran Renkli Tv. ler bulunmaktadır. Otel kısmımızda mescit ve Kondisyon Salonu Bayan ve Erkek katılımcılara öğleden önce ve sonrasında hizmet verilmektedir.

Hizmet binasının giriş katında, Bayan Kuaförü ve Erkek Kuaförü bulunmakta, mensuplarımıza ve yakınlarına hizmet verilmektedir.

Polisevine Bağlı olarak Soğuksu Karakolu üst katında Polis lokali bulunmakta ve 11.00/23.00 saatleri arasında mensuplarımıza eğlence hizmetleri ile sıcak içecekler verilmektedir.

Polisevine bağlı yazlık sezonluk olarak, Şehir merkezine 22 km de Kargıpınan Beldesi sahil kısmında, Kargıpınarı sahil lokali hizmete açılmakta, burada Plaj, kahvaltı, öğle Tabldot – öğleden sonra ve akşamları Alakart (Izgara) yemekleri verilmekte, ayrıca sıcak ve soğuk içecekler ile içki satışı yapılmaktadır. Pilaja ait soyunma kabinleri,Şemsiye, duş ve şezlong bulunmaktadır.

Kargıpınarı Sahil Lokali

Mersin Polis Evi’ne bağlı yazlık sezonda, Şehir merkezine 22 km Kargıpınan Beldesi sahil kısmında,sahil lokali hizmete açılmakta, kahvaltı, Alakart (Izgara) yemekleri verilmekte, ayrıca sıcak ve soğuk içecekler,dondurma ile içki satışı yapılmaktadır. Plaja ait soyunma kabinleri, şemsiye, duş ve şezlong bulunmaktadır.

Etiketler
Yorumlar

Yazıya 2 yorum yapılmış.

  1. Ali ÜSTÜNTEPE 16 Şubat 2015

    Merhaba
    İstanbuldan yazıyorum.Kayınbiraderim Sakaryada polis memuru,onun adına 24 nisan 2015 cuma akşamı için 1 gece 5 kişilik aile olarak rezervasyon yaptırabilirmiyiz?Aile odanız varsa tercihimiz olur.Fiyat alabilirmiyiz?

  2. Ayhan 30 Mayıs 2015

    2013 yılında ve 2015 yılında olmak üzere iki defa Mersin polis evinde kaldım. TEk kelimeyle harikaydı. İnşallah 2015 Ağustos ayında da boş yer bulabilirsem ailecek tekrar kalmayı düşünüyorum.

Yorum Yap

Mersin Polis Evi İletişim Bilgileri

  • Telefon: 0 324 341 18 89
  • Adres: Limonluk Mahallesi 2457 Sokak No:5 Yenişehir / MERSİN