Malatya Polis Evi

Malatya Polis Evi;

** 5 Adet Süit Oda,
** 15 Adet Aile Odası
** 5 Adet tek Kişilik,
** 30 Adet Üç Kişilik ve İki Kişilik Odalar olmak üzere
** Toplam 55 oda, 105 yatak bulunmaktadır.

Malatya Polis Evi’nde faaliyetler;

En başta teşkilatımız personeline ve yakınlarına hizmet vermek amacı ile kurulmuş olan polis evimiz hizmet alanları ile zaman zaman ilimize gelen devlet büyüklerimize hizmet vermektedir.

Bu nedenle, polisevi personeli olarak kaliteli hizmet anlayışı ana prensip haline getirilmiş ve hizmetler bir aile ortamı içerisinde sunulmaya çalışılmıştır.

Ancak, her fırsatta dile getirilen kaliteli hizmet anlayışı her ne kadar yerine getirilmeye çalışılsa da, araç, gereç ve malzemelerin de o ölçüde temiz ve kaliteli olması için çalışmalar yapılmaktadır.

Bu nedenle, 2007 yılında başlanan çatı katı restaurant bakım ve onarım çalışmaları 2008 yılında tamamlanarak hizmete girmiştir.Ayrıca 2008 yılı içerisinde polisevi pencereleri yenilenmiş ve dış cephe boyası yapılarak daha güzel ve sağlıklı bir görünüme kazandırılmıştır.

Yine 2008 yılı içerisinde binamız 6.katında yeni bir müdürler lokali ve 2. katında ise brifing salonu, 3.katında eğitim salonu 4. katında bilgisayar dershanesi ve 5.katında da eğitim salonu açılarak hizmete girmiştir. Resepsiyon bölümü yenilerek giriş kat ve 1. katta bulunan lavabolar onarılmış olup ayrıca tüm katlarda zemin değiştirilerek daha modern bir görünüme kavuşturulmuştur.

2009 yılında ise otel odalarının tüm tefrişi ve kat koridorlarında da bulunan korkuluklar yenilenerek daha modern ve düzenli bir görünüme kavuşması sağlanmıştır.

2009 yılı içerisinde Bölge Dinlenme Tesislerimizin tadilatı başlamış ve yeni bir teras alanı oluşturulma çalışmaları devam etmektedir.

Ayrıca Bodrum katta bulunan Çamaşırhane kısmı çağa uygun yeni sanayi tipi makinelerle değiştirilmiştir.
Malatya Polis Evi’nde gelişen şartlara uygun olarak yeniliklere devam edecektir.

Diğer Polis Evleri ve Polis Okullarınıda İnceleyebilirsiniz.
 

Malatya Polis Evi Haritadaki Konumu

"Malatya Polis Evi" ile ilgili yorumlar

“Malatya Polis Evi” için 5 cevap

 1. irem diyor ki:

  polisler canımız kurban olsun . polisler hayat kurtarandır polislere sonsuzca teşekkür ederiz

 2. zeynep diyor ki:

  polislere çok ama teşekkür ederiz polisler her zaman çok önemlilerdir . çünkü onlar çok ama çok hayat kurtarmışlardır ve dahalende kurtarmaya devam ediyorlar .polisler bizzim hayatımızı kurtarılar. polisler her zaman başkalarını değil bizide kurtarırlar. polisler KORUYUCU insanlardır.

 3. idris diyor ki:

  ben mersin polis evinde çalışıyorum aşçıyım malatyaya tayin gelmek istiyorum nasılolacak

 4. gerek yok diyor ki:

  Gunlerdir ariyorum telefona cvp veren yok.aryorum meskul sonra hmn tekrar ariyorum yine acan yok. Yaziklar olsun o telefona cvp vermesi gereken gorevliye. Polis memuruyun.sikayet edecem.gerekenide yapacam

 5. Rıdvan DURMUŞ diyor ki:

  Merhabalar

  Öncelikle tüm çalışanlara kolay gelsin…

  Ben PMYO Kazandım ailem benimle malatyaya geldiğinde polis evinde konaklamadan yaralanabiliyor mu…?

Bir Cevap Yazın

Malatya Polis Evi İletişim Bilgileri

 • Telefon: 0 422 212 85 32
 • Adres: İnönü Cad.. Sıtmapınarı Mevki. Malatya

Malatya Polis Evi Fotoğraf Galerisi