SON DAKİKA
KREDİ KARTI KULLANIMINDA DOLANDIRICILARA KARŞI KESİN ÇÖZÜM!!! Burgazada Öğretmenevi Beyoğlu Öğretmenevi KHK NE ZAMAN ÇIKACAK? Beylikdüzü Atatürk Öğretmenevi Başkent Öğretmenevi Adile Sultan Kasrı Üsküdar Öğretmenevi
Anasayfa / Polis Evleri 04 Ağustos 2014 10.664 views

Kütahya Polis Evi

Kütahya 75. Yıl Polis Evi’nin Kuruluşu; Emniyet Genel Müdürlüğü Kütahya 75.Yıl Polisevi Şube Müdürlüğü, Emniyet Teşkilatının eğitim ve barınma hizmetlerinde kullanılmak, Teşkilat Mensuplarının moral ve sosyal ihtiyaçlarını karşılamak, mesleki ve kültürel ilişkilerini geliştirmek amacıyla,09.02.1999 tarihinde Kütahya 75.Yıl Polisevi olarak açılışı yapılmış ve 16.10.2002 tarihinde Valilik Onayı ile Polisevi Şube Müdürlüğü olarak faaliyetlerini sürdürmektedir.

Tesisimizin Büro Hizmetleri Emniyet Hizmetleri sınıfı personeli tarafından, teknik temizlik ve servis hizmetleri teknisyen ve teknisyen yardımcısı ile sözleşmeli personel tarafından yürütülmektedir.

Kütahya 75. Yıl Polisevi ve Çok Amaçlı Salonu;

Kütahya Polis Evi Tesisimizin Otel bölümü meslektaşlarımızın Kütahya’da bulundukları süre içerisinde güvenli,kaliteli ve hesaplı bir ortamda kalabilmelerinin sağlamak amacıyla hizmet vermektedir.Binamızda 2 tam suit,4 double yataklı ve 10 adet 3 yataklı olmak üzere toplam 16 oda bulunmakta yatak kapasitesi 40’dır.tam suit odalarımızda jakuzi ve klima mevcuttur.Tüm otel odalarımızda Televizyon ve mini buzdolabı mevcut olup günün 24 saati Dinlenme salonunda Wireless hizmeti ve tüm alanlarda D-Smart yayını yapılmaktadır.

Kütahya 75.Yıl Polisevinde, Restaurant hizmetleri sabah,öğlen ve akşam olmak üzere, gerek tesisimizde konaklayan misafirlerimizin, gerekse dışarıdan gelen teşkilat mensuplarımız ile yakınlarının yiyecek ve içecek ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla faaliyet göstermektedir.

Tesisimizde 3 adet restoran bulunmaktadır. Bunlardan yazlık restoranımız; Bahçede bulunmakta ve yalnızca yaz aylarında (Haziran – Eylül arasında) hizmet vermektedir. Aynı şekilde Ana Bina kapalı restoranımız kış süresince hizmet vermektedir.Diğer Restoranımız ise protokol restoranı olarak kullanılmakta ve 30 kişiye hizmet verecek şekilde tasarlanmıştır.

Çok Amaçlı Salon Binası, resmi törenler ve düğün-nişan vb. özel törenlerde 300 kişiye hizmet verebilecek kapasitede ve 2010 ve 2011 yıllarında yapılan tadilatlarla içerisi yeniden düzenlenmiştir.

Kütahya 75.Yıl Polisevi, Tesisimizde 2008 Yılı içerisinde mutfak departmanına ek olarak pide ve lahmacun fırını ilave edilerek hafta içi Pazartesi, Çarşamba, Perşembe ve Cuma günleri akşam servislerinde Cumartesi ve Pazar günleri ise tam gün Pide,lahmacun ve kiremit kebap servisleri yapılmaktadır.Pide ve lahmacun fırınımız hijyen ve lezzet anlamında işi sadece pide ve lahmacun olan restoranlarla boy ölçüşecek durumda ve %50 daha ekonomiktir.

2008 yılında Polisevi Şube Müdürlüğünde dış cepheden başlamak sureti ile tüm otel odaları restoran ve düğün salonunda tadilat yaptırılmış ve bugünkü yeni görünümüne kavuşturulmuştur.Otel odalarımızın tamamını birbirinden bağımsız farklı renklerde dizayn edilerek renk biliminin önemine vurgu yapılmıştır.

Etiketler
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış

Yorum Yap

Kütahya Polis Evi İletişim Bilgileri

  • Telefon: 0 274 225 12 75
  • Faks: 0 274 225 12 76
  • Cep Telefonu: 0 505 318 43 11
  • Adres: Atatürk Bulvarı (Eskişehir Yolu) 2. Km. Dempark Yanı, 43020 Merkez / Kütahya
  • E-mail: kutahyapolisevi@egm.gov.tr