SON DAKİKA
KREDİ KARTI KULLANIMINDA DOLANDIRICILARA KARŞI KESİN ÇÖZÜM!!! Burgazada Öğretmenevi Beyoğlu Öğretmenevi KHK NE ZAMAN ÇIKACAK? Beylikdüzü Atatürk Öğretmenevi Başkent Öğretmenevi Adile Sultan Kasrı Üsküdar Öğretmenevi
Anasayfa / Polis Evleri 25 Ağustos 2014 47.079 views

Konya Polis Evi

Konya Selçuklu İlçesi’nde Yeni İstanbul Yolu üzerinde bulunan Konya Polis Evi, adres, harita, iletişim bilgileri ve görselleri web sayfamızda yayınlanmaktadır. Sitemiz’in Konya Polis Evi ile hiç bir ilgisi bulunmamaktadır. Bilgi ve görseller Konya Polis Evi’nin resmi web sayfasından alıntı yapılarak derlenmiştir.

Konya Polis Evi ücret ve diğer bilgilere kurumun resmi web sayfasından ulaşabilirsiniz.

Altta bulunan kategori ile diğer Polis Evleri’nede ulaşabilir onlar hakkında da bilgi edinebilirsiniz. Konya Polis Evi ile ilgi yorumlarınızıda web sayfamızda paylaşabilirsiniz.

Etiketler
Yorumlar

Yazıya 2 yorum yapılmış.

 1. coşkun çatı 26 Haziran 2014

  22haziran 2014 tarihinde konya polis evinde yapmış olduğumuz oğlumun düğünü sırasındki düğün organizasyonu fevkalade güzeldi.Polis memuru Murat Varoğlu’nun gösterdiği ilgi ve nezaketinden dolayı mesleğim adına gurur duydum .Murat Beye ve emeği geçen herkese teşekkürlerimizi sunuyoruz.

 2. Mehmet TIRPAN 31 Temmuz 2015

  Sayın Müdürüm; öncelikle Pozantı’ daki terör saldırısı nedeniyle başımız sağolsun, vatan sağolsun. Ben sık sık Konya Polisevini misafirlerimle kullanıyorum. Herşeyin çok iyi olduğunu düşünüyorum. Ancak yazlık bahçede dondurma reyonunun da görevli arkadaşımızın dondurmaları verirken çıplak eliyle eldiven olmadan tutması hiç hijyenik olmayan bir durumdur. Ben bugün bu duruma şahit oldum vede çok üzüldüm.
  Bilgilerinizin olmasını istedim.
  Teşekkür eder saygılar sunarım.

Yorum Yap

Konya Polis Evi İletişim Bilgileri

 • Telefon: 0 332 251 09 25 - 26
 • Cep Telefonu: 0 505 318 42 24
 • Adres: Horozluhan Mahallesi Yeni İstanbul Yolu Üzeri No:50 Selçuklu / Konya