SON DAKİKA
KREDİ KARTI KULLANIMINDA DOLANDIRICILARA KARŞI KESİN ÇÖZÜM!!! Burgazada Öğretmenevi Beyoğlu Öğretmenevi KHK NE ZAMAN ÇIKACAK? Beylikdüzü Atatürk Öğretmenevi Başkent Öğretmenevi Adile Sultan Kasrı Üsküdar Öğretmenevi
Anasayfa / Polis Evleri 04 Ağustos 2014 10.922 views

Kırşehir Polis Evi

Kırşehir Polis Evi konaklama hizmeti verilen oda sayılarının artırılması amacı ile, VİP, duble yataklı bir oda daha oluşturulmuştur. Tefrişatı en ince ayrıntısına kadar düşünülerek, modern ve şık tasarımla misafirlerimizin rahatı için sıcak, nezih bir oda haline dönüştürülerek 1 Ocak 2013 tarihi itibari ile hizmet vermeye başlamıştır.

Kırşehir Polis Evi tüm odalarında;

Eski, küçük ekran tüplü televizyonlar kaldırılarak, müşterilerin görüntü ve ses kalitesi yüksek olan TV seyretmeleri amacı ile odaların tamamına ve salonlara LED TV taktırılmış, tümünde Digitürk ve Uydu cihazlarıyla kesintisiz olarak 24 saat yayın yapmaktadır.

Kırşehir Polis Evi konaklama bölümünde bulunan odalarda müşteri memnuniyeti ön görülerek içecek ihtiyaçları için mini buzdolapları alınmıştır.

Kırşehir Polis Evi yazlık bahçe,
meslektaşlarımızın düğünlerini, temiz, kaliteli ve hesaplı bir ortamda yapabilmeleri için kış sezonunda restoranımızın yaz sezonunda ise pergule kısmı bulunmaktadır. Düğün salonları ve toplu yemeklerle ile ilgili rezervasyon taleplerinizi yan bölümde bulunan telefonlardan yapabilirsiniz. Kırşehir Polis Evi bahçesi yaz boyunca restaurant ve oyun salonu olarak hizmet vermektedir.

Kırşehir Polis Evi otel bölümü,
meslektaşlarımızın Kırşehir’de bulundukları süre içerisinde güvenlik, kaliteli ve hesaplı bir ortamda kalabilmelerini sağlamak amacıyla hizmet vermektedir. Binamızda toplam 7 oda bulunmakta olup yatak sayısı 13’tür.

Kırşehir Polis Evi Restaurant bölümü, gerek tesisimizin konaklayan misafirlerimizin gerekse dışarıdan gelen teşkilat mensuplarımzı ve yakınlarının yiyecek ve içecek ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla faaliyet göstermektedir. Tesisimizin üç adet restoranı bulunmaktadır. Bunlardan yazlı olanı bahçe kısmında bulunmakta ve Haziran – Eylül arasında hizmet vermektedir. Aynı şekilde kapalı restoranlarımız da kış süresince hizmet vermekte ve gerektiğinde yazlık restoranla birlikte düğün salonu olarak kullanılabilmektedir.

Kışlık restoranımızda sabah kahvaltısı saat 08:15 ile 09:15 arası, öğle yemeği 12:00 ile 13:00 arası akşam ızgara çeşitleri her saat verilmektedir. Yazlık restoranda ise kahvaltı, öğle ve akşam yemekleri aynı saatlerde verilmektedir.

Kırşehir Polis Evi berberhanesi her türlü saç bakımı sertifikalı ve tecrübeli kuaförler tarafından kaliteli malzemeler kullanılarak yapılmaktadır. Berberhane haftanın her günü 09:00-18:00 saatleri arası, hizmet vermektedir.

Kırşehir Polis Evi Oyun salonları amirler oyun salonu ve memurlar oyun salonu olmak üzere iki adettir. Oyun salonu saat 23:00’e kadar hizmet vermektedir.

Etiketler
Yorumlar

Yazıya 1 yorum yapılmış.

  1. AYHAN KIRLI 07 Nisan 2014

    11 hazizan 2014 tarihinde 2 kişilik rezarvasyon yaptırmak istiyorum

Yorum Yap

Kırşehir Polis Evi İletişim Bilgileri

  • Telefon: 0 386 213 28 30
  • Faks: 0 386 213 28 30
  • Cep Telefonu: 0 505 318 40 30
  • Adres: Ahievran Mahallesi Dr. M. Ali Altun Bulvarı No : 4 PK:40100 Kırşehir