Saturday, Apr. 25, 2015

Gaziantep Polis Evi

Kategori:

Gaziantep Polis Evi

Gaziantep Emniyet Müdürlüğü bünyesinde faaliyet gösteren Gaziantep Polis Evi Şube Müdürlüğü; 16 Ağustos 1999 tarihinden itibaren fiili olarak hizmet vermeye başlamış, 3201 sayılı Emniyet Teşkilatı Kanununun 16. maddesinin son fıkrası ile Emniyet Genel Müdürlüğü Sosyal Hizmetler Daire Başkanlığının kurulmasana ilişkin 17 Ocak 1993 tarihli ve 93/3961 sayılı Bakanlar Kurulu kararına dayanılarak hazırlanan Emniyet Genel Müdürlüğü Sosyal Tesisleri Kuruluş, Görev ve Çalışma Yönetmeliğine göre, Valilik Makamı’nın 04 Ekim 1999 tarihli onayı ile Sosyal Hizmetler Şube Müdürlüğüne bağlı olarak, 31.07.2003 tarihli Valilik makamı onayı ile de müstakil Şube Müdürlüğü olarak hizmet vermeye devam etmektedir.

Gaziantep Polis Evi konaklama hizmetleri;

Gaziantep Polis Evi Müdürlüğümüzde konaklama hizmetleri, Barınak Büro Amirliği tarafından verilmekte olup, konaklama bölümümüz, 1 Vip, 1 Engelli, 6 Suit, 12 Double, 31 Single oda olmak üzere, toplam 51 Oda ve 95 yatak kapasitesine sahiptir. Odalarımızda, banyo (24 saat sıcak su ), tuvalet, saç kurutma makinesi, mini bar, televizyon, dahili telefon ( harici telefonlar, telefon santral aracılığı ile bağlanmaktadır ) bulunmaktadır.

Sosyal tesisimizde, 24/04/2008 tarihli Resmi Gazetede yayınlanan Başbakanlık 2008/5 sayılı genelgesi üzerine müracaatta bulunan ve sosyal tesisi bulunmayan kamu kurum ve kuruluşlarının personelinin, tesiste yer olması durumunda Teşkilat Mensuplarına uygulanan fiyatlar üzerinden yararlandırılmaktadırlar.

1 – 7 Yaşından küçük çocuklar için ekstra yatak talep edilmemesi halinde yatak ücreti alınmaz
2 – Emniyet fiyatları ilk (15) gün için olup, ikinci (15) gün için %25 ve üçüncü (15) gün için %50 fazlası ile uygulanır ve sonrasında %50 fazlısı ile devam eder.
3 – İki veya daha fazla yatak bulunan odalarda tek kişinin kalmak istemesi halinde tam oda ücreti alınır.
4 – İlave edilen her yatak için tek kişilik yatak ücretinin %50’si uygulanır.
5 – Emniyet Teşkilatı adına lisanslı sporcu, idareci ve teknik adamı tesislerden mensuplarımıza uygulanan fiyat üzerinden yararlandırılırlar.
6 – İPA üyesi yabancı konuklardan 25 $ üzerinden konaklama ücreti alınır.

Gaziantep Polis Evi Restaurant Hizmetleri;

- Sabah kahvaltısı
08.00 – 10.00 saatleri arasında 9 çeşit (set) kahvaltı şeklinde verilmekte, isteğe göre serpme kahvaltıda fiks ücretlendirme yapılarak verilmektedir.

- Öğle yemeği
12.00 – 13.30 saatleri arasında tabldot uygulaması, self servis şeklinde, üç çeşit yemek ile yapılmaktadır.

- Akşam yemeği
Saat 18.00 – 23.00 arası alakart şeklinde servis yapılmaktadır. Çarşamba, Cuma ve Cumartesi günleri, 20.00 – 23.00 saatleri arasında, canlı müzik eşliğinde restaurant hizmeti verilmektedir.

150 kişilik restaurantımız yöresel yemek çeşitleri ile teşkilat mensupları ve yakınlarına canlı müzik eşliğinde hizmet vermektedir.

300 kişilik yazlık restaurantımız yöresel yemek ve tüm soğuk meze çeşitleri ile yaz akşamlarında canlı müzik eşliğinde teşkilat mensupları ve yakınlarına hizmet vermektedir.

Gaziantep Polis Evi Sosyal Hizmetleri;

Polisevi Müdürlüğümüzde, teşkilat mensuplarımızın ve konuklarımızın istifadesine sunulmuş olan 22 dönümlük yeşil arazi üzerinde yürüyüş parkurları ve dinlenme kamelyalarının yanı sıra 1 adet tenis kortu ve basketbol sahası bulunmaktadır.

Polisevimize moral ve dinlenme amacı ile gelen teşkilat mensuplarımız ve yakınlarının spor ihtiyaçlarını karşılamak üzere 24 dönümlük yeşil alan üzerinde bulunan yürüyüş parkurlarımızdan görüntüler.

Tenis kortumuz uluslararası standartlarda kum halı saha olup, aynı anda ikili ve dörtlü maç yapılabilecek kapasitededir.

Gaziantep Polis Evi Erkek kuaför salonu

Erkek kuaför salonumuzda hizmetler, Pazar günleri hariç haftanın diğer günlerinde 08.00 – 17.00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Gaziantep Polis Evi Dinlenme salonu

Gerek teşkilat mensuplarımızın, gerek konuklarımızın boş zamanlarını geçirebilecekleri bir mekan olup, Digiturk, D-Smart ve sıcak-soğuk içecek servisi yapılmaktadır.

Dinlenme salonumuzda teşkilat mensuplarımız ve yakınlarına sıcak-soğuk içecekler ile rahat bir ortam sağlanmaktadır.

Gaziantep Polis Evi Çamaşır ve terzihane hizmetleri

Pazar-Pazartesi günleri hariç haftanın diğer günlerinde 08.00 – 17.00 saatleri arasında, yıkama, ütüleme, dikim vb. şeklinde hizmet verilmektedir.

Gaziantep Polis Evi Konferans salonu

81 kişilik çok amaçlı konferans salonumuz gerek teşkilat mensupları, gerek konuklarımızın toplantı ve seminer gibi etkinliklerin yapılabileceği bir mekan olup, projeksiyon cihazı ve ses sistemi bulunmaktadır.

400 kişilik klimalı, çok amaçlı salonu ile toplu yemekler, eğlenceler, törenler ve diğer etkinlikler için teşkilat mensupları ve yakınlarına hizmet vermektedir.

Gaziantep Polis Evi için rezervasyon,

Şahsen başvuru ile rezervasyon yapılabildiği gibi, telefonla ve internet sitemiz üzerinden Rezervasyon Formunu doldurmak suretiyle de rezervasyon yapılabilmektedir. Ancak telefonla yapılan rezervasyonlarda, ilgilinin kimlik ve rezervasyon talebini içeren belgeyi faksla teyit etmesi halinde opsiyon verilecektir.Ayrıca internet üzerinden yapılan rezarvasyonların telefonla teyit edilmesi gerekmektedir.

İptal edilen rezervasyonlar, en geç bir gün öncesinden Polisevi Şube Müdürlüğüne bildirilmediği takdirde, rezervasyon geçerli sayılacak ve ilgili yönetmelik hükümleri gereği ücret ilgiliden tahsil edilecektir.
Telefonla rezerve yapıldığı halde engeç birgün öncesine kadar faks teyidi yapmayanların rezervleri iptal edilebilinecektir.

GAZİANTEP POLİSEVİ, TEŞKİLAT MENSUPLARIMIZ VE YAKINLARINA EN İYİ HİZMETİ VEREBİLMEK İÇİN GAYRETLE ÇALIŞMAKTA OLUP, TÜM TEŞKİLAT MENSUPLARIMIZI EN GÜZEL ŞEKİLDE AĞIRLAMAK ÜZERE BEKLİYORUZ.

Rezervasyonlarınızı Sanal Masa Formundan Polisevi Masası aracılığıyla iletebilirsiniz.

Gaziantep Polis Evi’ne ulaşım;

Gaziantep Polisevi Müdürlüğü, Üniversite yolu üzeri, şehir merkezine 5 km. mesafede bulunmaktadır. Polisevi Müdürlüğümüze, şehir merkezinden Perlikaya-Ünaldı-75. Yıl Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi, yeni Çocuk Hastanesi hattında çalışan şehir içi dolmuşlar ve yine şehir merkezinden 75. Yıl Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi, yeni Çocuk Hastanesi güzergahında çalışan belediye ve Özel Halk Otobüsleri ile ulaşılabilinmektedir.

Gaziantep Polis Evi fiyatları konusunda kurumun resmi web sayfasını ziyaret ediniz. Bilgiler Gaziantep Polis Evi resmi web sayfasından alıntı yapılarak hazırlanmıştır. Web sayfamızın Gaziantep Polis Evi ve diğer polis evleri ile hiç bir ilişkisi bulunmamaktadır.

Beğen&Paylaş

Nereli

Fethiye Polis Evi
Bayburt Polis Evi
Elbistan Polis Evi

About Author

gezgin

(10) Readers Comments

 1. Cem dogan
  03 Ekim 2013 at 19:32

  Gercekten takdire deger.yapanın eline saglik

 2. Gönül babaoğlu
  17 Aralık 2013 at 14:36

  Merhaba, Misafirlerinizi sadece polislerdenmi seçiyorsunuz. Sivil olanlar katılamazmı? Katılırsa tam olarak kişi başı ücret ne kadar? Şayet katılma olmazsa 11.04.2014 te 20 kişilik bir gurubuz çıkış tarihimiz 14.04.2014 , Bize nereyi tavsiye edersiniz. Selamlar

 3. ahmet
  09 Ocak 2014 at 15:01

  gönül hanım sadece polisler kalmıyor lisans mezunları da kalabiliyor ücret 35 tl

 4. hatice gül
  08 Şubat 2014 at 00:37

  merhaba, gaziantep polis evinde salon tutmak için gerekli fiyat listesini bulamıyorum yardım olabılırmısınız.

 5. ahmet yapar
  11 Mart 2014 at 10:55

  önceden rezervasyon yapabiliyormuyuz ve ne kadar zaman önce yapmamız gerekir yani genelde dolu oluyormu ilginize şimdiden teşekkür ederim

 6. zeynep
  19 Mart 2014 at 13:38

  gerçekten çok güzel bir mekan, hijen açısından pırıl pırıl, kahvaltı da süper...

 7. nahıde
  23 Mart 2014 at 22:53

  kıbrıstakı emeklı polıs ve aılelerı yararlanabılıyormu yararlanabılıyorsa ucretını öğrenebılırmıyız

 8. MEHMET
  15 Nisan 2014 at 11:40

  iyi günler, iyi çalışmalar... hafta sonu 2 günlük Gaziantep iline gezmeye geliyoruz...fiyat teklifleri nelerdir..2 kişiyiz...bilgiyi mail adresine atabilirmisiniz..

 9. Mumin Korucu
  16 Haziran 2014 at 15:55

  Merhaba, Ben KKTC 'de Polis görevi olarak görev yapmaktayım.Eşim ve 8 yaşındaki kızımla birlikte Gaziantep'i gezip görmek üzere 18/7/14-22/7/14 tarihleri arasında Polisevinde konaklamak istiyoruz.Bu tarihlere reserve yapmak için ne yapmamız gerekiyor ve ilgili tarihler arasındaki konaklama ücretini tarafımıza e-mail olarak cevaplamanızı dilerim.İlginize şimdiden teşekkür ederim. İyi Çalışmalar Dilerim.

 10. murat billik
  04 Ağustos 2014 at 08:46

  Yorumları okuyunca şaşırdım. Demekki beklentiler farklı. Hijyen berbat.banyo tuvalet Çok sağlıksız. Suyun tazyiki hiç yok.ben 602 de en ust katta kaldım. 3. Katta baska bir aile kaldı. O da aynı şekilde sikayetciydi.kahvalti cok vasat.arti ucretli.cay bile ikincisi paralı. İki kişi orada kahvaltiyla beraber 80 lira civarı kalir. 10 20 fazla verip temiz ve hizmeti guzel kahvaltisi acik bufe olan 3 yildizli bir yerde kalabilir

Yorum Yaz

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>