SON DAKİKA
KREDİ KARTI KULLANIMINDA DOLANDIRICILARA KARŞI KESİN ÇÖZÜM!!! Burgazada Öğretmenevi Beyoğlu Öğretmenevi KHK NE ZAMAN ÇIKACAK? Beylikdüzü Atatürk Öğretmenevi Başkent Öğretmenevi Adile Sultan Kasrı Üsküdar Öğretmenevi
Anasayfa / Polis Okulları 16 Nisan 2017 223 views

Eskişehir Polis Meslek Eğitim Merkezi

Eskişehir Polis Meslek Eğitim Merkezi
Eskişehir Polis Meslek Eğitim Merkezi ‘nin halen kullanmakta olduğu binaların yapımına, 1979 yılında başlanmıştır. 1986 yılında biten binalar, Polis Okulu olarak faaliyete başlamıştır. 1986 – 2012 yılları arasında okuldan 7774 adet öğrenci mezun edilerek, polis teşkilatına kazandırılmıştır. 2012 yılından itibaren,Eskişehir Trafik Polis Meslek Eğitim Merkezi olarak isimlendirilmiş okulda, trafik polislerinin iyi bir eğitim alarak göreve başlanmaları sağlanmaktadır.
Okulda, sınıflar, yemekhane, kütüphane, sauna, voleybol sahası, fitness salonu ve seminer salonu bulunmaktadır. Okulda ayrıca, acil durumlara müdahale edebilmek için polis adaylarına ilk yardım eğitimi de verilmektedir.
Eskişehir Polis Meslek Eğitim Merkezi nerededirsorusuna cevabımız Kütahya yolu olacaktır. Okul şehir merkezine 7 km mesafede yer almaktadır. Çevresinde bir çok konaklama alternatifi bulunmaktadır. Okulun 1 km çevresinde yaklaşık 5 adet otel bulabilirsiniz. Ayrıca, okulun şehir merkezine yakın konumunda dolayı, çok fazla gezilecek-görülecek yer mevcuttur. AVM’ler, Porsuk Çayı, Odunpazarı Evleri, Sazova Parkı bunlardan sadece bir kaçıdır.
Eskişehir’de bir adet havalimanı, bir adet otogar ve bir adet tren garı bulunmaktadır. Eskişehir Polis Meslek Eğitim Merkezi nasıl gidilir konusunu başlıklar ile inceleyelim.
Eskişehir Anadolu Havalimanı’ndan
Havalimanı – Polis Okulu arası 9.5 km mesafededir. Bu iki hat arasında toplu taşıma mümkün olmadığı ve kısa mesafe olduğu için en uygun yöntem taksi kullanmak olacaktır.
Eskişehir Otogar’dan
Otogar – Polis Okulu arası 10 km mesafededir. Bu iki hat arasında toplu taşıma mümkün olmadığı ve kısa mesafe olduğu için en uygun yöntem taksi kullanmak olacaktır.
Eskişehir Tren Garı’ndan
Otogar – Polis Okulu arası 4,5 km mesafededir. Bu iki hat arasında toplu taşıma mümkün olmadığı ve kısa mesafe olduğu için en uygun yöntem taksi kullanmak olacaktır. Hatta yürümeyi tercih ederseniz kestirme yollar ile 3,3 km’de Polis Okulu’na ulaşabilirsiniz. Kestirme yolları, Eskişehir Polis Meslek Eğitim Merkezi harita üzerinde incelenerek rahatlıkla bulunabilir.
Okula ait iletişim bilgilerini aşağıda görebilirsiniz.
Trafik Polis Eğitim Merkezi Müdürlüğü Kütahya Yolu No:12 Posta Kodu:26140 Eskişehir
Telefon (Santral) : 0 222 310 34 34

Etiketler
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış

Yorum Yap

Eskişehir Polis Meslek Eğitim Merkezi İletişim Bilgileri