Eskişehir Polis Evi

Eskişehir Polis evi; Ankara – Bursa çevre yolu üzeri Vali Hanefi Demirkol Spor Tesisleri ( Eskişehirspor Kulubü) ve İtfaiye Müdürlüğü arasında bulunmaktadır.

4 suit, 5 duble yataklı oda 25 çift kişilik yatak bulunan oda ve 9 tane üç kişilik yatak bulunan oda olmak üzere 44 odada 86 yatak kapasitesine sahip olup odalarımızda 24 saat sıcak su, mini bar, TV, dahili telefon, saç kurutma makinesi ve kablosuz internet ağı bulunmaktadır.

Eskişehir Polis Evi bahçesinde 250 kişilik çok amaçlı salonumuzda teşkilat mensuplarımız ve yakınlarının düğün, nişan ve diğer toplantı organizasyonları yapılmaktadır. Çamaşırhanemizde 08.00/ 17.00 saatleri arasında yıkama ve ütü işlemleri yapılmaktadır.Polisevimizin ikinci katında dört adet bilgisayar ile internet hizmetleri verilmektedir.

Eskişehir Polis Evi’ne ulaşım; Polisevine 61 Evler – Atatürk Bulvarı – Odunpazarı – Yunusemre Caddesi – Muttalıp Caddesi güzergahında 4 numaralı halk otobüsü ve Köprübaşı mevkii Yıldız Durağından Muttalıp Caddesi – Derman Caddesi güzergahındaki 4 numaralı dolmuşlar ile ulaşım mümkündür.

Diğer Polis Evleri ve Polis Okullarınıda İnceleyebilirsiniz.
 

Eskişehir Polis Evi Haritadaki Konumu

"Eskişehir Polis Evi" ile ilgili yorumlar

“Eskişehir Polis Evi” için 1 cevap

  1. Ahmet DİNGEÇ diyor ki:

    satılık evler hangi semtde kaç ay vade ile satılıyor bilgi verirseniz memnun olurum. Emekli Polis Memurlarına satış yapılıyormu.

Bir Cevap Yazın

Eskişehir Polis Evi İletişim Bilgileri

  • Telefon: 0 222 322 36 36
  • Faks: 0 222 321 28 43
  • Cep Telefonu: 0 505 318 26 07
  • Adres: Çevre yolu Esentepe mevkii TUSAŞ yanı Tepebaşı / Eskişehir

Eskişehir Polis Evi Fotoğraf Galerisi