SON DAKİKA
Ankara Polis Evi İzmir Polis Evi Beylerbeyi Polis Evi İstanbul Şükrü Balcı Polis Meslek Yüksek Okulu Marmaris Polis Evi Baltalimanı Polis Evi Kilis Polis Evi
Anasayfa / Polis Evleri 07 Mayıs 2015 3.243 views

Edirne Polis Evi

Babademirtaş Mahallesi’nde bulunan Edirne Polis Evi adres, resim ve iletişim bilgilerine web sayfamız üzerinden ulaşabilirsiniz.

Etiketler
Yorumlar

Yazıya 5 yorum yapılmış.

  1. SUAT YENICE 27 Ağustos 2013

    yurt disinda cifte vatandasliktan dolayi hollanda da polis memuru olarak calisiyorum.
    2 gece kalma imkani buldum. rahatti guzeldi.
    3 gun yorucu yolculuktan sonra iyi geldi.

    hoscakalin
    Suat Yenice Hollanda

  2. mehmet ali 29 Nisan 2014

    edirnede tek polis evimi var ve polis evi kac yatakli yatak sayisi hakkinda bilgi bulunmamaktadir yurdişinda kaliyorum yazin kalmak istesek imkan olurmu teşekkürler

  3. mehmet ali 29 Nisan 2014

    emekli emniyet mensubuyum

  4. ZEHRA AFAL 05 Eylül 2014

    EDİRNE POLİS EVİNDEN SORUMLU MÜDÜR VEYA AMİRE SORMAK İSTERİM ACABA KAÇ DEFA TEMİZLİK KONTROLÜ YAPMIŞLAR,İKİ DEFA GİTTİM İKİSİ DE ÇOK PİSTİ. YASTIKLARIN ÜSTÜNE KENDİ HAVLULARIMZI KOYARAK UYUMAK ZORUNDA KALDIK ÜSTÜMÜZE HERKESİN KULLANDIĞI YATAK ÖRTÜLERİNİ ÖRTMEK ZORUNDA KALDIK,CAMLARI SÖYLEMEK BİLE İSTEMİYORUM.TUVALETLER KOKUDAN GİRİLMİYORDU. KENDİ BÜNYEMDE BULUNAN KONAKLAMA YERLERİ VARKEN BİR BAŞKA YERDE KALMAK ÇOK GEREKSİZ OLDUĞUNU DÜŞÜNMEKTEYİM. AYRICA İNSAN ALDIĞI PARANIN HAKKINI VERMELİ .BECEREMİYORSA DA AYRILMAYI BECEREBİLMELİ. EMEKLİ POLİ MEMURU EŞİYİM.

  5. NAMIK KERİM ERARSLAN 07 Mayıs 2015

    30 Nisan Akşamı Edirne Polisevinde ailem ile beraber konakladım. İlgili personelden samimi yaklaşım görerek çok memnun kaldık. Özellikle Polis Memuru Fehim bey yakınen ilgi göstermiştir. Teşekkür ederiz. Birkez daha polis yakını olmaktan bu şerefli kurumun bir üyesi olmaktan memnun olduk. Saygı ve hürmetlerimizi sunarız.

Yorum Yap

Edirne Polis Evi İletişim Bilgileri

  • Telefon: 0 284 213 92 39
  • Adres: Babademirtaş Mahallesi Merkez / Edirne