SON DAKİKA
KREDİ KARTI KULLANIMINDA DOLANDIRICILARA KARŞI KESİN ÇÖZÜM!!! Burgazada Öğretmenevi Beyoğlu Öğretmenevi KHK NE ZAMAN ÇIKACAK? Beylikdüzü Atatürk Öğretmenevi Başkent Öğretmenevi Adile Sultan Kasrı Üsküdar Öğretmenevi
Anasayfa / Polis Evleri 15 Nisan 2014 9.248 views

Bilecik Polis Evi

Bilecik Polis Evi Şube Müdürlüğü, İlimiz Hürriyet Mahallesi İstanbul yolu 3. Km’si Bölge Trafik Lojmanları yanında 28/12/1999 tarihinde kurulmuştur.

Bilecik Polis Evi Şube Müdürlüğümüz, Restaurant, Otel, Düğün Salonu, Çok Amaçlı Salon, Sauna, Spor Salonu, Bayan Kuaförü gibi bölümlerden oluşmaktadır.

Bilecik Polis Evi Restaurant;

120 Kişi kapasiteli Olup sabah kahvaltısı, öğle ve akşamları sulu yemek ve tüm ızgara çeşitleri (bonfile, biftek,köfte,tavuk bonfile, tavuk pirzola,Adana kebap, kuşbaşı kebap vs.) alkollü, alkolsüz içecekler, soğuk mezeler, meyve, çerez vb. olmak üzere her gün müşterilerimizin hizmetine açıktır.

Bilecik Polis Evi Otel

5 adet suit, 9 adet normal 2 yataklı oda olmak üzere toplam 14 oda ve 23 yatak kapasiteli olup, odalarda buzdolabı, televizyon (digital uydu yayını), Banyo, WC bulunmaktadır.

Bilecik Polis Evi Düğün Salonu

500 Kişi kapasiteli olup, düğün, nişan, balo, müzikli veya yemekli eğlence, çay partisi, vb. faaliyetlerde müşterilerimizin hizmetindedir.

Bilecik Polis Evi Çok Amaçlı Salon

50 Kişi kapasiteli olup, bilardo, okey, tavla ve kağıt oyunlarıyla müşterilerimizin hizmetindedir.

Bilecik Polis Evi Sauna

Sağlıklı zayıflamak isteyen müşterilerimizin hizmetindedir.

Bilecik Polis Evi Spor Salonu

25 Kişi Kapasiteli olup içerisinde koşu bandı, bisiklet, ağırlık istasyonlarını da barındıran her türden spor için uygun salonumuz müşterilerimizin hizmetine açılmıştır.

Bilecik Polis Evi Bayan Kuaför Salonu

Güzelliğin yeni adresi olacak kadar iddalıyız.

Etiketler
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış

Yorum Yap

Bilecik Polis Evi İletişim Bilgileri

  • Telefon: 0 228 212 80 53
  • Adres: Hürriyet Mah. İstanbul Cad. Polis Evi Şube Müdürlüğü BİLECİK