Baltalimanı Polis Evi

İstanbul Sarıyer İlçesi’ne bağlı olan Baltalimanı semti’nde konumlandırılmış Baltalimanı polis Evi – Baltalimanı Polis Moral Eğitim Merkezi uzun yıllar boyunca emniyet mensuplarına moral ve sosyal ihtiyaçlarını karşılama amacını fazlası ile başarılı bir şekilde yerine getiren Polis Evi olarak hizmet vermeye devam etmektedir. Emniyet Genel Müdürlüğü Sosyal Hizmetler Daire Başkanlığı bünyesinde faaliyet göstermekte olan İstanbul Polis Moral Eğitim Merkezi Baltalimanı Polis Evi’nde 1. Sınıf Müdürü Güzin NİL ERDOĞAN müdürlük görevini halen başarılı bir şekilde sürdürmektedir.

Sarıyer İlçesi sınırları içerisinde olan Baltalimanı Polis Evi hemen karşısında bulunan açık otopark’ı ile de misafirlerine hizmet vermektedir. Baltalimanı Polis Evi’ne misafir olmak isteyen konuklar için yol tarifi ise şöyledir;

Beşiktaş sahil istikametinden gelenler için, Baltalimanı Kemik Hastalıkları Hastanesi’ni geçtikten yaklaşık 1 km. sonra sahil şeridinin hemen solunda kalmatadır. Sarıyer istikametinden gelenler için ise,Emirgan merkezi geçtikten sonra yaklaşık olarak yine 1 km. sonra sahilde yolun sağ tarafında yer almaktadır. Haritadan ve iletişim bilgilerinden faydalanarak ulaşım ve ileşitim için daha detaylı bir şekilde yararlanabilirsiniz. Baltalimanı Sakıp Sabancı Caddesi üzerinde yer almaktadır.

Diğer Polis Evleri ve Polis Okullarınıda İnceleyebilirsiniz.
 

Baltalimanı Polis Evi Haritadaki Konumu

"Baltalimanı Polis Evi" ile ilgili yorumlar

“Baltalimanı Polis Evi” için 51 cevap

  1. ferhat diyor ki:

    bence herşey çok güzel çok tşkler polis evi :)

Bir Cevap Yazın

Baltalimanı Polis Evi İletişim Bilgileri

  • Telefon: 0 212 229 60 84
  • Faks: 0 212 277 99 18
  • Cep Telefonu: 0 505 318 86 82
  • Adres: Sakıp Sabancı Cd. No:96 Baltalimanı Sarıyer - İstanbul

Baltalimanı Polis Evi Fotoğraf Galerisi