Ayvalık Polis Evi

Ayvalık Polis Moral Eğitim Merkezi Müdürlüğü Balıkesir ili Ayvalık ilçesi Küçükköy Beldesi Sarımsaklı mevkiinde Kahramanlar Mahallesi Barbaros Caddesinde 14.730 m² alan üzerine kurulu, Emniyet Genel Müdürlüğü Sosyal Hizmetler Daire Başkanlığına bağlı Sosyal bir kurumdur.

Ayvalık Polis Evi; başta şehit aileleri, gazilerimiz, vazife malulleri ile tüm teşkilat mensuplarımızın, onların eş ve çocukları ile birlikte bir yılın getirdiği yorgunluk ve stresin atılması, sosyal ve kültürel ilişkilerin geliştirilmesi, moral ve motivasyon kazandırılması amacına yönelik hizmet vermektedir.

Ayvalık Polis Evi 4 bloktan oluşmaktadır. 3 blokta 28 duble, 76 normal oda olmak üzere toplam 104 oda ile otel hizmeti verilmekte olup, bir blok ise yönetim ve hizmet binası olarak kullanılmaktadır. Tesisimizde 120 araçlık ücretsiz oto park bulunmaktadır. Yaz sezonlarında 10’ ar günlük dönemler halinde kamp hizmeti verilmektedir.

Ayvalık Polis Evi yaz sezonu kamp dönemleri haricinde Emniyet Genel Müdürlüğünce düzenlenecek her türlü seminer, kurs ve toplantılarda hizmet vermek için hazırlanmıştır.

Mensuplarımızın Tesisimizden yararlanmaları için müracaatlarını her yıl, Emniyet Genel Müdürlüğü Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığınca Kamp dönemleri ve ücretleri ile ilgili Merkez ve Taşra Teşkilatına gerekli duyurular yapıldıktan sonra, belirlenecek tarihler arasında doğrudan Ayvalık Polis Moral Eğitim Merkezi Müdürlüğüne fax yada posta yoluyla yapmaları gerekmektedir.

Müracaatlar Emniyet Genel Müdürlüğü Sosyal Tesisler Kuruluş, görev ve çalışma yönetmeliğine göre değerlendirilip rezervasyonları yapılmakta ve müracaatçıların cep telefonlarına SMS ile bildirilmektedir.

Ayvalık Polis Evi’ne Ulaşım;
Otobüs ile gelecek konuklarımız, Sarımsaklı Otogarında indikten sonra 1,5 km. mesafedeki tesisimize taksi veya Otogar önünden geçen Sarımsaklı Birlik Minibüslerine binerek üç durak sonra Polis Moral Eğitim Merkezi önünde inebilirler. Ayrıca Ayvalık Garajında inen misafirlerimiz de Sarımsaklı Birlik Otobüsleri ile 11 km. uzaklıktaki tesislerimize ulaşabilirler.

Uçak ile gelecek konuklarımız, Edremit Körfez Havalimanı önünden geçen Körfez Birlik minibüsleri ile önce Ayvalık Otogarına daha sonrada Sarımsaklı Birlik Otobüsleri ile tesisimize ulaşabilirler, İzmir Adnan Menderes Havalimanını tercih eden misafirlerimiz Sebat ve Anadolu Turizm otobüsleri ile İzmir’ den direkt olarak Sarımsaklı ’ya ulaşabilirler.

Tren ile gelecek konuklarımız ise Balıkesir Tren Garı önünden Körfez Birlik minibüsleri ile önce Ayvalık Otogarına daha sonrada Sarımsaklı Birlik Otobüsleri ile tesisimize ulaşabilirler.

Diğer Polis Evleri ve Polis Okullarınıda İnceleyebilirsiniz.
 

Ayvalık Polis Evi Haritadaki Konumu

"Ayvalık Polis Evi" ile ilgili yorumlar

“Ayvalık Polis Evi” için 8 cevap

 1. selçuk ardal diyor ki:

  ben kamp başvurusu yapmak istiyorum ne yapmam lazım teşekkürler

 2. İBRAHİM diyor ki:

  Polis evinin çok güzel göründüğünü söyliyebilirim, ayrıca haziran ayının sonunda 1 haftalık ailecek kalmak isteriz, acaba yeriniz olurmu, rezerve oluyormu.
  saygılarımla.

 3. gökçe şen diyor ki:

  yaz aylarındaki fiyatlarınızı öğrenmek isterim.

 4. SHENAY diyor ki:

  yaz aylarındaki fiyatlarınızı öğrenmek isterim.

 5. ahmet diyor ki:

  ağustos ayının son haftasına da 2 kişilik boş yeriniz varmı emniyet mensubuyum teşekkürler

 6. esma diyor ki:

  ağustos ayı son haftası için boş 2 aile odası var mı acaba

 7. NURHAN KIZILAY diyor ki:

  BAŞKOMSER KIZIYIM AYVALITAKİ KAMPA TEMMUZ AYINDA KATILMAK İSTİYORUM BİLGİ VERİRMİSİNİZ LÜTFEN BABACIĞIM AYVALIKTA GÖREV YAPMIŞTI

 8. Gültekin diyor ki:

  Ben öğretmenim polis evinde kalabiliyormuyum .

Bir Cevap Yazın

Ayvalık Polis Evi İletişim Bilgileri

 • Telefon: 0 266 324 60 09 - 0 266 324 60 10
 • Faks: 0 266 324 60 14
 • Cep Telefonu: 0 505 318 10 40 - 0 505 318 10 41
 • Adres: Ayvalık Polis Moral Eğitim Merkezi Müdürlüğü Ayvalık / Balıkesir
 • E-mail: ayvalikpmem@egm.gov.tr
 • Web Sitesi: http://ayvalikpmem.pol.tr/

Ayvalık Polis Evi Fotoğraf Galerisi