SON DAKİKA
KREDİ KARTI KULLANIMINDA DOLANDIRICILARA KARŞI KESİN ÇÖZÜM!!! Burgazada Öğretmenevi Beyoğlu Öğretmenevi KHK NE ZAMAN ÇIKACAK? Beylikdüzü Atatürk Öğretmenevi Başkent Öğretmenevi Adile Sultan Kasrı Üsküdar Öğretmenevi
Anasayfa / Öğretmen evleri 04 Nisan 2017 137 views

ANTALYA MERKEZ ÖĞRETMENEVİ

ANTALYA MERKEZ ÖĞRETMENEVİ
Antalya ili hepinizin bildiği üzere yazın tamamen turist ile dolup taşan bir şehirdir. Binlerce otelin bulunduğu Antalya ilinin en güzel yerlerinden birinde bulunan Antalya Öğretmenevi ise Kültür mahallesi Dumlupınar bulvarı üzeri no:2 Kepez/Antalya adresinde bulunmaktadır. Antalya Öğretmenevi toplam 78 odadan oluşmakta olup 185 adet yatak kapasiteli çok güzide bir işletmedir. Bunun yanında bu güzide tesiste yine deniz manzaralı olmak üzere lüx bir restoran ve farklı amaçlarda kullanabilecek çok amaçlı salon da yer almaktadır.
Antalya Öğretmenevi bulunduğu konum ile birçok yere ulaşmanız açısından avantajlıdır. Öyle ki şehirlerarası otobüs terminaline 2 km uzaklıkta, havaalanına 20 km uzaklıkta v Konya altı plajına ise 2 km mesafededir. Ayrıca 7/24 hizmet veren Antalya Öğretmenevi hizmet açısından ise kusursuz ve tamamen misafirlerin isteklerini karşılayabilecek kapasitedir. Genel olarak 8’i ultra lüx suit olmak üzere 78 oda, yemek ihtiyaçlarını karşılamak için açık büfe tadında muazzam bir yemek salonu, lobi girişinde misafirlerin sohbet ederek vakit geçirebilmeleri açısından büyük bir salon, kantin, ve kahvenizi alıp deniz manzaralı bir şekilde araştırma yapabilmek için çok çeşitli bir kütüphane mevcuttur. Bunun dışında yine misafirlerin ihtiyaçlarını karşılamak üzere hizmet veren kuaför, hijyenik bir yüzme havuzu, araçların güvende kalmasını sağlayan bir otopark ile hizmetini sürdürmektedir. Antalya öğretmen evi ile ilgili fiyat listesi, adres bilgileri, fotoğraflar ve merak ettiğiniz her şeyi bu sayfada bulabilir ve soru-cevap bölümünden merak ettiğiniz her şeyi sorabilirsiniz. Antalya öğretmenevi telefon numarası 0 (242) 227 11 42 olup (43-44-45) olarak ta arayabilirsiniz. Ayrıca fax göndermek için 0 (242) 227 02 95 i kullanabilirsiniz. Antalya öğretmen evi 1 kişilik oda öğretmen fiyatı:65TL kamu çalışanı fiyatı:70TL sivil fiyatı:80TL’dir Antalya öğretmen evi 2 kişilik oda öğretmen fiyatı:110TL kamu çalışanı fiyatı:120TL sivil fiyatı:140TL’dir. Antalya öğretmen evi 3 kişilik oda öğretmen fiyatı:150TL kamu çalışanı fiyatı:165TL sivil fiyatı:195TL’dir. Antalya öğretmenevi 2 kişilik oda kişi başı öğretmen fiyatı:55TL kamu çalışanı fiyatı:60TL sivil fiyatı:70TL’dir. Antalya öğretmenevi 3 kişilik oda kişi başı öğretmen fiyatı:50TL kamu çalışanı fiyatı:55TL sivil fiyatı:65TL’dir. Antalya öğretmenevi ek yatak fiyatı öğretmen fiyatı:35TL kamu çalışanı fiyatı:40TL sivil fiyatı:45TL’dir. Tüm fiyatlar güncel olup Antalya Öğretmenevi ile ilgili görüşlerinizi, önerilerinizi ve şikayetlerinizi bizimle paylaşırsanız sizlere konu ile ilgili en kısa zamanda dönüş yapabiliriz.

Etiketler
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış

Yorum Yap

ANTALYA MERKEZ ÖĞRETMENEVİ İletişim Bilgileri