SON DAKİKA
Şanlıurfa Polis Evi Kars Polis Evi Adıyaman Polis Evi Ayvalık Polis Evi Kemal Serhadlı Polis Meslek Yüksek Okulu Ankara Polis Evi Karabük Polis Evi
Anasayfa / Polis Evleri 30 Mart 2016 122.870 views

Ankara Polis Evi

Ankara Dikmen Polis Evi Ana Hizmet Binası Restaurant Bilgileri;
Ana Binamızda 2 adet restoran bulunmaktadır. Bunlardan yazlık olanı ana bina bahçesinde bulunmakta ve yalnızca yaz aylarında hizmet vermektedir, ana bina kapalı restoranımız da kış süresince hizmet vermektedir. Yazlık restoranımız da yaz boyu hizmete açıktır. Restoranımızda sabah kahvaltısı saat 07:30 ile 10:00 arası, öğle yemeği 12:00-14:00 arası akşam yemeği ise 18:00-19:30 arasında self servis olarak verilmektedir. Yazlık restoranda ise kahvaltı-öğle-akşam yemekleri aynı saatlerde yine self servis olarak verilmektedir. Saat 19:30 ile 22:30 arasında alakart hizmeti verilmektedir. Pazartesi günleri hariç haftanın her günü akşam 20:00 ile 22:30 saatleri arası Canlı Müzik dinleyerek yemeğin keyfine varabilirsiniz.
Ankara Polis Evi Ek Hizmet Binası Restaurant Bilgileri;
Müdürlüğümüz Ek Hizmet Binasındaki restoran ve pastane hizmetleri 03.06.2010 tarihinden itibaren tarafımızdan verilmeye başlanmıştır. Sabah kahvaltısı 07:30 ile 10:00 saatleri arası verilmektedir.
Pastane;
Her iki binamızda da bulunan pastane bölümlerimizde, her çeşit tuzlu ve tatlı kuru pasta, sütlü ve hamurlu tatlılar, kurabiye ve yaş pasta çeşitleri günlük olarak üretilmekte ve taze olarak satışa sunulmaktadır. Burada ayrıca alkolsüz her türlü sıcak-soğuk içecek servisi de yapılmaktadır. Pastanelerimiz 07:30 – 23:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.
Müdürlügümüz Ek Hizmet Binasinda yeni açilan pastane & cafe bölümünde, hergün açik büfe kahvalti (7 TL) servisimiz bulunmaktadır.
Otel;
Ana binamızda toplam 162 oda bulunmakta olup yatak sayısı 378’ dir. Bu binamızda; 103 adet 3 yataklı oda, 39 adet Double oda, 11 adet süit oda, 7 adet 2 yataklı oda, 1 adet engelli odası ve 1 adet hasta odası vardır. Hasta odasında bir adet ayarlanabilir hasta yatağı ve bir adet tek kişilik refakatçi yatağı mevcuttur. Double odaların 22’si, süit odaların ise hepsi klimalıdır. Süit odalarda ayrıca jakuzi de bulunmaktadır. Doluluk oranına göre 3 yataklı odalara 40 adet ek yatak ilave edilerek Ana binamızda toplam 418 yatak sayısına ulaşabilmekteyiz.
Otel kısmı, tesisimizin Başkentte bulunmasından dolayı taşradan sağlık, iş takibi, kurs, seminer, spor faaliyetleri gibi nedenlerle gelen misafirlerimizin çokluğu, teşkilatımızın misafiri olarak Ülkemize gelen yabancı heyetlerin tesisimizde konaklaması ve diğer teşkilatlardan misafir olarak kalanların yoğunluğu nedeniyle tam kapasite çalışmaktadır.
Ana Bina Otel Kısmından;
Mensuplar (Başkomiser ve hiyerarşik olarak alt rütbeler)
Mensuplar Yakınları ve Misafirleri (Mensup Referanslı)
Sosyal Tesis Giriş Kartı bulunanlar (Sosyal tesis giriş kartı İl Emniyet Müdürlükleri, Sosyal Hizmetler Şube Müdürlüklerinden temin edilir.)
Yararlanmaktadır.
Tesisimizin otel bölümü meslektaşlarımızın Ankara’da bulundukları süre içerisinde güvenli, kaliteli ve hesaplı bir ortamda kalabilmelerini sağlamak amacıyla hizmet vermektedir.

Ek binamızda toplam 75 oda bulunmakta olup yatak sayısı 148’ dir. Bu binamızda; 51 adet 2 yataklı oda, 2 adet Ultrasüit oda,
18 adet süit oda, 2 adet özürlü odası. Ek Bina otel kısmındaki odaların tamamı klimalıdır.
Otel kısmı, tesisimizin Başkentte bulunmasından dolayı taşradan sağlık, iş takibi, kurs, seminer, spor faaliyetleri gibi nedenlerle gelen misafirlerimizin çokluğu, teşkilatımızın misafiri olarak Ülkemize gelen yabancı heyetlerin tesisimizde konaklaması ve diğer teşkilatlardan misafir olarak kalanların yoğunluğu nedeniyle tam kapasite çalışmaktadır.
Ek Bina Otel Kısmından;
Mensuplar (Emniyet Amiri ve hiyerarşik olarak üst rütbeler)
Mensuplar Yakınları ve Misafirleri (Mensup Referanslı)
Sosyal Tesis Giriş Kartı bulunanlar (Sosyal tesis giriş kartı İl Emniyet Müdürlükleri, Sosyal Hizmetler Şube Müdürlüklerinden temin edilir.) yararlanmaktadır.


Düğün Salonları;
Meslektaşlarımızın düğünlerini temiz, kaliteli ve hesaplı bir ortamda yapabilmelieri için ek binamızda 12 ay hizmet veren müstakil bir düğün salonu ve ana binamızdaki kışlık restoranımız bulunmaktadır. Kışlık restoran yalnızca yaz aylarında 15 Haziran 15 Eylül tarihleri arasına düğün salonu olarak kullanılmaktadır.
Düğün salonları ile ilgili rezervasyon 0312 482 87 72 /2145 numaralı dahili telefonda bulnan Mutfak Restoran Büro Amirliğinden yapılabilir.
Spor Salonu;
Sauna-Kondisyon ve Jimnastik Salonu, ek binamız ile birlikte hizmete giren departmanlarımızdan olup Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu mezunu refakatçiler eşliğinde bayanlara yönelik aerobik, plates, kilo alma ve zayıflama baylara yönelik vucut geliştirme, ağırlık ve kondisyon seansları düzenlenmektedir.
Kuaför;
Bay ve bayan kuaförlerimizde her türlü saç bakımı sertifikalı ve tecrübeli kuaförlerimiz tarafından kaliteli malzemeler kullanılarak yapılmaktadır. Ana binamızda hem erkek hem bayan kuaförü bulunmakta olup, her gün saat 09:00 – 18:00 arasında hizmet vermektedir.

Ankara Polis Evi Fiyatları;

ankara-polis-evi-fiyatları

Ankara Polis Evi Ek Hizmet Binası Fiyatları
ankara-polis-evi-ek-hizmet-binası-fiyatları

Etiketler
Yorumlar

Yazıya 16 yorum yapılmış.

 1. bülent gülşen 18 Mayıs 2013

  GAZİANTEPTEN BÜLENT GÜLŞEN ŞU ANDA KINA GECESİ YAPILMAKTA OLAN YEĞENİM POLİS MEMURU NİLÜFER GÜLŞENE ÖMÜR BOYU MUTLU OLMASINI DİLİYORUM BU MESAJIMI SALONDA OKUTABİLİRSENİZ SEVİNİRİM TEŞEKKÜRLER 18.05.2013 SAAT:21:15

 2. franz 23 Ağustos 2013

  Good day MY NAME IS FRANZ-HAREWOOD-HAMBLIN

  I am one of the delegates for the Youth Forum scheduled to stay at your hotel from the 1-6 September, however i will be arriving 3 days early on the 29th of August…will you be able to reserve a room for me. please email me back and let me know what i would be required to do.

 3. irfan 19 Eylül 2013

  polis evinden nasıl rezervasyon yapa biliriz bu konuyu sayfanızda belirtseniz memnun olurum.

 4. caner 27 Eylül 2013

  arkadaslar rezervasyon almak için önce kimlik fotokopisi ve dilekceyle beraber faks numarasına gönderiyorsunuz gerekli işlemler yapılıyor telefonla yada söz konusu yerde gerekli bilgilendirmeyi rahatlıkla alabilirsiniz referansınızın kimlik bilgileri ve ulasım imkanlarını yazıyorsunuz tabi referanslı gidiyorsanız egerki mensupsanız daha rahat bi işlem süresi oluyor… sagyılarımla

 5. Mehmet Alp SARIDAYI 12 Aralık 2013

  Ankara Polis Koleji 2.sınıf öğrencisiyim 14 aralık 2013 cumartesi günü ailemle polisevinde kalmam mümkün müdür? Polisevinde boş yer var mıdır acaba ? SAYGILARIMLA…

 6. sedat bıçakcı 06 Ocak 2014

  polis memuruyum ankara gazi üniversitesi hastanesine hasta getirecem konaklama için oraya yakın bize ait bir misafirhane olduğunu duydum bana yardımcı olabilirmisiniz

 7. emrah arıcı 10 Mayıs 2014

  diyarbakırda görevli polis memuruyum eşim ankarada gireceği bir sınav için bir kaç gün kalması gerekiyor onun polis evinde konaklayabilmesi için ne yapmalıyım yardımcı olabilir misiniz

 8. Sezai bağcı 29 Eylül 2014

  Ankara’da Polis Basmufettisi olarak görevliyim zaman zaman polisevine gidiyorum ana bina fastfood bölümündeki hizmet çok güzel özellikle pizzayı çok güzel kaliteli ve damak tadına uygun yapıyorlar fiyatıda uygun basta sn Polisevi müdürümüz olmak üzere tum personele çok teşekkür ederim

 9. Tamer GÜLEN 28 Kasım 2014

  Başta Moral eğitim merkezi müdürünü ve tüm personellerini kutluyorum. Ben emekli Emniyet mensubu olarak bir günlük ziyarette bulundum. Arkadaşlarımız sıcak kanlı ve bir o kadar da misafirperverler. Değerli yetkililerden tek bir istirhamım olacak yatak sayısını artırarak dışarıdan gelen meslek mensuplarımızın sıkıntı içerisine girmemelerini rica ediyorum…saygılarımla..

 10. hikmet köseoğlu 05 Ağustos 2015

  taşra dan bir yer ayırtmak için telefona bakacak ve bilgi verecek bir resepsiyon görevlisi bulamıyoruz hizmet bumu sizin ki size hizmet anlayışı

 11. hikmet köseoğlu 05 Ağustos 2015

  bir saat toplam sadece buraya ulaşmak için uğraşıyorum telefona bakacak tek görevliye ulaşamıyoruz neyin hizmetinden bahis le güzellik den bahsediyorsunuz bunu anlamak mümkün değil bu aynı zaman da şikayet ettiğim ve madur olmama neden bir sebeb kızımın üniversite kaydı için otellerde süreneceksek siz niye varsınız meslek hayatım boyunca kurs hariç tek gün kalmadığım mesleğin sonuna gelmiş biri olarak esefle kınıyorumm yönetiminizi balık baştan kopar bunu biliyorumm

 12. Dursun Nakliyat 16 Ekim 2015

  vedat kardeşime ömur boyu mutluluklar dilerim

 13. OYA 04 Mart 2016

  polis çocukları düğün salonundan yararlanabilirmi

 14. uğur salla 27 Mart 2016

  Merhaba,

  şubat ayında ankara polis evinde kaldım çok güzel polis yakını olarak faydalandım babamdan dolayı mart sonunda bir daha gideceğim yer ayırıldı personelleri son derece anlayışlı yemekleri mükemmel ötesi kaliteli ve güvenilir bir yer herkesten allah razı olsun

 15. ahmet 04 Nisan 2016

  buraya da cevap veren yok ama gene de sorayım öğretmenevi gibi dışardan misafir kalabiliyor mu

 16. gezgin 04 Nisan 2016

  Merhaba, Emniyet personeli olan birinin referansı ile onaylı misafir olmak gerekmektedir. bunun dışında dışarıdan gelen birisinin konaklama imkanı maalesef mevcut değildir.

Yorum Yap

Ankara Polis Evi İletişim Bilgileri

 • Telefon: 0 312 482 87 72
 • Faks: 0 312 482 24 40
 • Cep Telefonu: 0 505 318 88 00
 • Adres: Dikmen Caddesi No : 97 Dikmen / Ankara