Adana Polis Evi

Adana Polis Moral Eğitim Merkezi; Güzelyalı Mahallesi, Turgut Özal Bulvarı, 81067 Sok. üzerinde 2000 m² açık ve 1684 m² kapalı alan üzerinde kurulu 7 katlı betonarme bina olarak 17/05/1992 tarihinde hizmete açılmıştır.

Adana Polis Evi Hizmetleri;

1. Polisevi Düğün Salonu (300 Kişilik)

2. Fatih Lokali Düğün Salonu (300 Kişilik)

3. Polisevi Restoran (250 kişilik)

4. Fatih Lokali Restoran (250 kişilik)

5. Fatih Lokali Birifing Salonu

6. Bay – Bayan Kuaför

7. Sauna ve Spor Salonu

8. Otel Hizmeti

9. Yumurtalık Polis Eğitim ve Dinlenme Tesisleri

Diğer Polis Evleri ve Polis Okullarınıda İnceleyebilirsiniz.
 

Adana Polis Evi Haritadaki Konumu

"Adana Polis Evi" ile ilgili yorumlar

“Adana Polis Evi” için 7 cevap

 1. kemal yılmaz diyor ki:

  ne zaman gitsem hiçbir zaman boş yerin olmadığı bir polisevidir Adana’daki.Bu yerler müdürlere ve savcılara hizmet etmekte.geri kalanın canı sıksın.kapatın bunları gitsin.

 2. ali ünveren diyor ki:

  adana polis evi bütün hayallerimi yıktın,hiç haberim bile olmadan… ne saçmalıyo diyosunuzdur hemen söyliyim kuaförlük bölümüne eleman ilanına başvuru yaptım. ben kura sonucunu internetten aradım bulamadım işkuru aradım bulamadım emniyet müdürlüğünü aradım yine bulamadım adana polis evini ara ve sor dediler,aramaz sormaz olaydım neyse aradım ve bana kuranın çekildiğini ve başvuranların hepsinin kura çekilirken orda olduğu,asil ve yedeklere tebliğ edildiği söylendi zoruma giden ben neden kura çekimine katılamadım yada o katılan arkadaşlar nasıl haberleri olduda katıldılar ben 15 gündür büyük heyecanla bekledim ama bana siz seçilmemişsiniz üzgünüm dediler. kusura bakmayın ama bugün benden daha üzgün kimse olamaz. ben seçilmeyi hak ediyordum polis olamadım bari polisin içinde olayım dedim ama kısmet değilmiş neyse bunuda buraya niye yazdım bilmiyorum ama galibe haddinden fazla hırs yaptım… YAŞASIN TÜRK POLİSİ yaşıtlarımın elini sıkar büyüklerimin ellerinden öperim illaki yine kuaför ilanı çıkacak ben yine başvuracam ama keşke şu verimli çağımda türk polisine hizmet edebilseydim onur ve gurur duyardım SAYGILARIMLA…

 3. hasan diyor ki:

  polisevlerine talep fazla o yüzden gitmeden önce rezervasyon yaptırırsan sıkıntı yaşamazsın ben o şekilde yapıyorum ……

 4. ali ünveren diyor ki:

  çok merak ediyorum acaba bu yazılanları okuyan yetkili kişiler warmı acaba ama sanırım yok olsaydı illaki bi cvp falan atarlardı

 5. Lütfi Budak diyor ki:

  26.04.2014 günü saat 22.40 sıralarında Rezarvasyon için aradığım Adana Polis Evi Resepsiyonunda görevli polis memuru Cüneyt beyin meslektaşlarına karşı gösterdiği ilgi ve düzenli iletişiminden dolayı öncelikle şahsına, bütün arkadaşlarına ve Yönetim kadrosuna teşekkür ederim. Emekli Mensuplarınızın kalbinin meslektaşlarının sevgisi ve ilgisi ile bir başka attığının bilinmesini de belirtme fırsatı buldum. Sağlık ve huzur dolu günler dilerim.

 6. mert diyor ki:

  acaba Şahıs kalabılıyormu polıs evınde

 7. ahmet diyor ki:

  arkadaslar 8. kez aradım farklı tarihlerde hiç bir zamn boş yer yok. polisehizmet etmeyecekse niye adı polis evi

Bir Cevap Yazın

Adana Polis Evi İletişim Bilgileri

 • Telefon: 0 322 235 37 50 Santral
 • Cep Telefonu: 0 505 318 01 40
 • Adres: Güzelyalı Mahallesi, Turgut Özal Bulvarı, 81067 Sok. Çukurova / Adana

Adana Polis Evi Fotoğraf Galerisi