SON DAKİKA
KREDİ KARTI KULLANIMINDA DOLANDIRICILARA KARŞI KESİN ÇÖZÜM!!! Burgazada Öğretmenevi Beyoğlu Öğretmenevi KHK NE ZAMAN ÇIKACAK? Beylikdüzü Atatürk Öğretmenevi Başkent Öğretmenevi Adile Sultan Kasrı Üsküdar Öğretmenevi
Anasayfa / Genel, Polis Evleri 03 Nisan 2017 669 views

2017 TRABZON POLİSEVİ

Trabzon Polisevi
Emniyet mensuplarına konaklama, restoran ve düğün salonu imkanıyla Trabzon Polisevi konforlu hizmetleriyle konuklarını misafir etmektedir. Trabzon -Rize Karayolunun biraz üzerinde Havaalanı mevkiinde Pelitli beldesinde bulunan Polis Okulu arkasında yer almaktadır. Otel hizmetleri sunan ve geniş kapasiteli restoranı bulunan tesiste odalarda Televizyon, ücretsiz internet, 24 saat sıcak su bulunmaktadır. Trabzon havalimanına yakın mesafede bulunan tesiste, şehir merkezine de ulaşım rahatlıkla yapılabilmektedir.
Trabzon Polisevi Tesisleri
Tesiste bulunan düğün salonunda çalışmakta olan emniyet mensubu ve yakınları nişan, düğün, sünnet gibi organizasyonları için hizmet alabilmekte, Oyun salonu, çocuk parkı, lokali bulunan tesiste futbol sahası da bulunmaktadır. Kaliteli hizmetin alınabileceği tesiste sabah kahvaltı, öğle yemeği ve akşam yemekleri tesisin bünyesinde çalışan aşçılar tarafından hazırlanarak, self servis edilmektedir. Tesis alanı içinde futbol sahası ve otoparkı da bulunmaktadır. Kaliteli hizmet anlayışıyla tüm emniyet mensubu ve onların referansıyla onaylı misafirler tesisten faydalanabilmektedir. Polis eğitim kurumlarında öğrenci olanlar öğrenci kimlik kartıyla, emniyet teşkilatından emekli polisler ve diğer mensupları faydalanabilmektir. Otel bölümünde kalabilmek için tam sezon çalışan tesisten rezervasyon yaptırılması, teşkilat mensuplarının menfaatine olacaktır. Kaliteli hizmet anlayışının hüküm sürdüğü tesislerde konaklama yapmak isteyenler için konforlu odalar ve tesis imkanları sunulmaktadır. Uygun fiyatlarda konaklama ve organizasyonlar için düğün salonlarıyla hizmet eden Trabzon Polisevi polis teşkilatının Trabzon ziyaretlerinde kapılarını açmaktadır.

Etiketler
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış

Yorum Yap

2017 TRABZON POLİSEVİ İletişim Bilgileri