SON DAKİKA
KREDİ KARTI KULLANIMINDA DOLANDIRICILARA KARŞI KESİN ÇÖZÜM!!! Burgazada Öğretmenevi Beyoğlu Öğretmenevi KHK NE ZAMAN ÇIKACAK? Beylikdüzü Atatürk Öğretmenevi Başkent Öğretmenevi Adile Sultan Kasrı Üsküdar Öğretmenevi
Anasayfa / Polis Evleri 09 Nisan 2017 422 views

2017 SAMSUN POLİSEVİ

SamsunPolis Evi
Samsun polisevi ilk olarak manzarası ile görenleri büyülemektedir. Konumu dışında sunduğu hizmetlerle de adından söz ettirmeyi başarmış bir hizmet kalitesine sahiptir. Özelgünlerde canlı müzik keyifliyaşayabileceğiniz keyifli zamanlar geçirebileceğiniz de bir mekândır. Konaklama ihtiyaçlarınıza yönelik farklı oda seçenekleri ile uygun fiyat anlayışı ile polis mensuplarına hizmet vermektedir.
Polis Evi Oda Seçenekleri
Polis evinde konaklama ihtiyaçlarınıza yönelik olarak sunulan oda seçenekleri şunlardır;
• 2 yataklı oda seçeneği,
• Aile odası alternatifi, oda içerisinde bir adet çift kişilik yatak bir adet tek kişilik yatak bulunmaktadır.
• Süit oda alternatifi, çift kişilik yatak ile bir adet salondan oluşmaktadır.
Dilerseniz odalara yatak ilavesi de uygun fiyat alternatifi ile yaptırabilmektesiniz.
Polis ve hizmetleri içerisinde lezzetli yemeklerin sunulduğu restoran hizmetinden de faydalanabilmektesiniz. Kahvaltı seçeneği dışında öğen ve akşam yemeklerinde de eşsiz tatlar sunulmaktadır. Dönem dönem akşam yemeklerinde yapılan canlı müzik ile hem yemeklerinizi yiyebilir hem de keyifli zaman geçirebilirsiniz. Kahvaltı alternatifinde ise açık büfe olması gözünüze hitap ettiği gibi dilediğiniz gibi doymanızı da sağlamaktadır.
Polis ev sosyal hizmetlerinde ise spor salonundanfaydalanabilmektesiniz. Dilerseniz bilardo salonlarında da keyifli zaman geçirebilirsiniz.
Samsun polisevi konaklama ihtiyaçlarınız için polis evine ait iletişim bilgilerinden faydalanabilirsiniz. Polis evinde konaklama için rezervasyon yaptırmak ve fiyat bilgileri için telefon numarasından ulaşabilmektesiniz.
İletişim ve Adres;
Atatürk Bulvarı No: 616 İlkadım/ Samsun
Telefon; 0362 230 89 00
GSM; 0505 318 55 45

Etiketler
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış

Yorum Yap

2017 SAMSUN POLİSEVİ İletişim Bilgileri