SON DAKİKA
KREDİ KARTI KULLANIMINDA DOLANDIRICILARA KARŞI KESİN ÇÖZÜM!!! Burgazada Öğretmenevi Beyoğlu Öğretmenevi KHK NE ZAMAN ÇIKACAK? Beylikdüzü Atatürk Öğretmenevi Başkent Öğretmenevi Adile Sultan Kasrı Üsküdar Öğretmenevi
Anasayfa / Polis Evleri 07 Nisan 2017 855 views

2017 KONYA POLİSEVİ

Konya Polisevi
Emniyet mensuplarının Konya ziyaretlerinde konaklayabilecekleri ve 4 yıldız konseptli otel konforu sunan tesiste ekonomik fiyatlarla kaliteli hizmet alınabilecektir. Konya Polisevi şehir merkezine ulaşım sağlanabilecek tramvay hattına yakın konumda bulunan tesisten kaliteli hizmet alınabilecektir. Oda seçenekleriyle de fark yaratan tesiste 2 veya daha fazla kişinin kalabileceği odalar, çift kişilik ve süit odada kalınabilecektir. Temizliğinde titiz davranılan tesiste her gün düzenli olarak temizlik hizmeti de alınabilecektir. Tesiste kapalı ve bahçe restoranları bulunmakta ve kalacak misafirlerin yemek ihtiyaçları da karşılanacaktır. Akşam yemeklerinde ordövler, açık büfe ve ana yemekler verilmekte ve tüm yemekler otelin mutfağında kendilerine ait aşçılar tarafından titizlikle hazırlanmaktadır. Hafta sonuna özel alakart yemek çıkarılan tesiste sadece konaklayanlar değil misafirlerini ağırlamak isteyen emniyet teşkilatı da faydalanabilecektir.
Her Türlü İmkanıyla Otel Konforu
Polisevi bünyesinde bulunan düğün salonlarında her türlü nişan, düğün, kına gibi organizasyonlar yapılabilmektedir. Yaz kış demeden her gün konaklama yapılabilen tesislerde önceden rezervasyon yaptırılarak kalınabilecektir. Konya’da bulunan otellerden eksiği olmayan tesisten çalışan veya emekli olan tüm emniyet camiası faydalanabilecek ve polis okulu öğrencileri de öğrenci kimliklerini ibraz ederek konaklayabilecektir. Tesisin odalarının müsait olması halinde kamu personelinin de yararlanabileceği tesislerde su, cola, bisküvi, kek gibi atıştırmalıklarda 24 saat boyunca temin edilebilecektir. Konya Polisevi alkolsüz soğuk içecekler ve keyifle yudumlanabilecek çay kahve de bahçe restoranda servis edilecektir.

Adres; Horozluhan Mahallesi, Yeni İstanbul Caddesi N: 50 42070 Selçuklu/ Konya
Tel; 0 332 251 09 25
Cep; 0 505 318 42 24

Etiketler
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış

Yorum Yap

2017 KONYA POLİSEVİ İletişim Bilgileri