SON DAKİKA
KREDİ KARTI KULLANIMINDA DOLANDIRICILARA KARŞI KESİN ÇÖZÜM!!! Burgazada Öğretmenevi Beyoğlu Öğretmenevi KHK NE ZAMAN ÇIKACAK? Beylikdüzü Atatürk Öğretmenevi Başkent Öğretmenevi Adile Sultan Kasrı Üsküdar Öğretmenevi
Anasayfa / Polis Evleri 09 Nisan 2017 178 views

2017 KARAMAN POLİSEVİ

Karaman Polisevi
Karaman Polisevi otel bölümünde 30 oda sayısıyla teşkilat mensuplarının şehre yaptıkları ziyaretlerinde kaliteli ve güvenli şekilde kalabilmeleri için hizmet vermektedir. Tesis konaklaması için 6 adet süit, 4 adet dabıl, 20 adet standart 2 kişinin konaklayabileceği odaları bulunan tesiste odaların hepsinde zemin laminat yer döşemesi kullanılmıştır. Odalarda televizyon, mini buzdolabı, 24 saat sıcak su, klima ve saç kurutma makinesi bulunmaktadır. Tesiste kalan misafirler için tesisin her yerden çeken ücretsiz kablosuz internet bağlantısı bulunmakta ve misafirler kaldıkları süre boyunca internet hizmetlerini kullanabilmektedir.
Karaman Polisevi Tesislerinde Kaliteli Hizmet
Tesisin restoranında normal kahvaltı ve Van kahvaltısı verilmekte, öğle yemeğinde tabldot usulü seçmesiz yemek servis edilmektedir. Akşam yemeğinde seçmeli yemek self servis edilmektedir. Restoranda ayrıca ızgara, balık ve soğuk meze çeşitleri de bulunmaktadır. Emniyet mensubu çalışan ve emeklilerinin her türlü organizasyonlarını yapabilecekleri 650 kişilik geniş kapasitesiyle düğün salonu bulunmaktadır. Mensuplarına özel indirimlerle her zaman ekonomik, kaliteli hizmet verilmekte ve 50 kişilik toplantı salonunda eğitim seminerleri de verilebilmektedir. Erkek kuaförü ve bayan kuaför salonları bulunan tesiste sertifikalı çalışanlarıyla kaliteli hizmet alınabilmektedir. Spor salonu da bulunan Karaman Polisevi’nde ayrıca hamam, kuru buhar banyosu da yapılabilmektedir. Tesiste misafir olmak isteyen teşkilat mensuplarının önceden rezervasyon yaptırarak gelmeleri halinde odaları ayrılacak ve konaklama da sıkıntı yaşamadan konforlu şekilde dinlenebileceklerdir.

Adres/ Telefon
Cumhuriyet Mah. Ereğli Cad. N: 14 KARAMAN
Tel: 0 338 212 47 26- 0 338 212 96 22

Etiketler
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış

Yorum Yap

2017 KARAMAN POLİSEVİ İletişim Bilgileri