SON DAKİKA
KREDİ KARTI KULLANIMINDA DOLANDIRICILARA KARŞI KESİN ÇÖZÜM!!! Burgazada Öğretmenevi Beyoğlu Öğretmenevi KHK NE ZAMAN ÇIKACAK? Beylikdüzü Atatürk Öğretmenevi Başkent Öğretmenevi Adile Sultan Kasrı Üsküdar Öğretmenevi
Anasayfa / Polis Evleri 06 Nisan 2017 244 views

2017 HATAY POLİSEVİ

Hatay Polisevi
Hatay Kavaslı semtinde bulunan polisevi 20 odası ve 40 yatak kapasitesiyle emniyet mensubu ve emeklilerine konaklama hizmeti vermektedir. 4 adet suit oda, 3 adet çift kişilik oda, 6 adet tek kişilik oda, 7 adet paylaşımlı oda seçenekleri bulunmaktadır. Odaların hepsinde klima, televizyon, 24 saat sıcak su bulunan banyosu, minibar, ve wc bulunmakta ve odaların düzenli temizliği tesis tarafından yapılmaktadır. Misafirlerinin konforlu, temiz ve ferah odalarda kalması için çalışan tesis personelinden kaliteli hizmet alınabilecektir. Restoranı bulunan Hatay Polisevi kahvaltı ve alakart olarak yemek hizmeti vermektedir. Misafirlerin keyifli vakit geçirebilmesi için lokali de bulunan tesisten rezervasyon yaptırılarak faydalanılabilecektir.
Polisevi Sosyal Tesis İmkanları
Polis evinde Sauna ve buhar odasından faydalanabilecek misafirler aynı zamanda spor salonunda spor yapma imkanına da sahip olacaklardır. Rezervasyon iptali yapmak isteyenlerin tesise bir gün önceden haber vermesi gerekmektedir. Tesiste konaklama yapabilmek için emniyet mensubu çalışan veya emekli personel, polis okulu öğrencileri, Hatay’a görev nedeniyle gelen devlet memurları, şehit aileleri kalabilmektedir. Kaliteli hizmet alınabilecek tesiste misafirlerin memnuniyeti için çalışan personeli bulunmaktadır. Tesis fiyatları ekonomiktir ve konaklama esnasında misafirlerin konforu için her şey düşünülerek hazırlanmıştır. Tesisin her yerinden kablosuz internet imkanı bulunmakta ve misafirler kaldıkları süre boyunca ücretsiz internet bağlantısı yapabileceklerdir. Şehir merkezine yakın konumda bulunan Hatay Polisevi ihtiyaçları karşılayabilecek düzeydedir.

Adres/Telefon
Kavaslı Mah. Atatürk Cad. Hatay
0 326 221 09 78

Etiketler
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış

Yorum Yap

2017 HATAY POLİSEVİ İletişim Bilgileri