SON DAKİKA
KREDİ KARTI KULLANIMINDA DOLANDIRICILARA KARŞI KESİN ÇÖZÜM!!! Burgazada Öğretmenevi Beyoğlu Öğretmenevi KHK NE ZAMAN ÇIKACAK? Beylikdüzü Atatürk Öğretmenevi Başkent Öğretmenevi Adile Sultan Kasrı Üsküdar Öğretmenevi
Anasayfa / Polis Evleri 31 Mart 2017 93 views

2017 DİYARBAKIR POLİSEVİ

Diyarbakır Polisevi
Diyarbakır merkezinde bulunan tesis Ninovapark AVM arkasında bulunmaktadır. Emniyet teşkilatı mensubu ve emeklilerinin kendileri ve aileleri için kapılarını açan tesiste 90 oda ve 154 yatak kapasitesiyle hizmet verilmektedir. Polisevinde konaklayanlara hizmet veren 300 kişi kapasiteli restoranı, 60 kişilik pastanesi de bulunuyor. Diyarbakır Polisevi olarak 1999 yılından beri hizmet verilen tesiste 2002 Kasım ayında yenilenmiş ve yeni polisevi hizmete girmiştir. 4 yıldızlı otelde bulunan tüm özelliklere sahip olan tesis restoranında kahvaltı, öğle yemeği ve akşam yemekleri verilmekte ve misafirlerin ihtiyaçlarını karşılayacak menüleriyle kaliteli yemek hizmeti sunulacaktır.
Tesiste Otel Konseptiyle Hizmet Veriliyor
Polisevinden faydalanmak isteyenlerin rezervasyon yaptırmaları önemlidir. Emniyet teşkilat mensuplarına, Hastane, eğitim, konferans, hizmet içi eğitimler nedeniyle çevre illerden görevli gelen mensuplara ve görevleri nedeniyle konaklaması gereken devlet memurlarına da Başbakanlık Genelgesine istinaden hizmet verilmektedir. Polis okulu öğrencilerinin de kalabileceği tesislerde otel hizmetleri yanı sıra erkek ve bayan kuaför salonları da bulunmaktadır. Halı saha, tenis kortu, spor salonu bulunan tesiste sportif faaliyetlere de yer verilmiştir. Tesiste açık yüzme havuzu da bulunmakta misafirlerini en iyi şekilde ağırlamak için hizmet verilmektedir. Odalarda Televizyon, Telefon, 24 Saat Sıcak Su, Saç Kurutma Makinesi, Dolaplar ve Mobilyalar, mini buzdolabı bulunmaktadır. Odalar yer döşemesi laminat parkeyle döşenmiş ve tüm odalar kaliteli malzemeler kullanılarak hazırlanmıştır. Diyarbakır Polisevi misafirlerine uygun fiyatlarda konaklama imkanı sunmaktadır.
Adres Telefon
Büyükalp Caddesi Emniyet Müdürlüğü Yanı Yenişehir/Diyarbakır
Tel: 0 412 237 41 60
Cep; 0 505 318 21 33

Etiketler
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış

Yorum Yap

2017 DİYARBAKIR POLİSEVİ İletişim Bilgileri