SON DAKİKA
KREDİ KARTI KULLANIMINDA DOLANDIRICILARA KARŞI KESİN ÇÖZÜM!!! Burgazada Öğretmenevi Beyoğlu Öğretmenevi KHK NE ZAMAN ÇIKACAK? Beylikdüzü Atatürk Öğretmenevi Başkent Öğretmenevi Adile Sultan Kasrı Üsküdar Öğretmenevi
Anasayfa / Genel, Polis Evleri 01 Nisan 2017 298 views

2017 ÇANAKKALE POLİSEVİ

Çanakkale Polisevi
Çanakkale Polisevi 19 oda ve 37 yatak kapasitesiyle emniyet mensupları ve ailelerine hizmet vermektedir. Odaların tamamında merkezi yayın sistemli Tv, standart klima, kablosuz ücretsiz internet hizmeti ve buzdolabıyla konforlu konaklama imkanı sunulmaktadır. Tesisin en üst katında bulunan eşsiz boğaz manzarası gören 70 kişilik kapasitede restoranı mevcuttur. Sabah kahvaltısı 07:00’ de gece saat 23:00’e kadar akşam yemeği servisi devam etmekte olan restoranda lezzetli yemekleri bulunmaktadır. Toplantılar için 55 kişiyi misafir edecek kapasite ve uzaktan kumandayla kumada edilen perde sistemi ve projeksiyon sistemi kuruludur. Bölgesel ve yerel eğitim ve toplantılar için ses sistemleri de kuruludur. Bayan kuaförü de bulunan tesiste misafirlerin konforu için her türlü imkan sunulmaktadır. Pastanesinde Çanakkale boğaz manzarasında günlük taze üretim gerçekleştirilen ürünleriyle konuklarını ağırlayan tesiste ekip olarak memnuniyet esas alınarak çalışılmaktadır.
Çanakkale Sosyal Tesisleri
İzmir yolu üzerinde bulunan Çanakkale Polis Evi bünyesinde faaliyet gösteren Sosyal Tesislerinde 400 kişilik kapalı salonu ve 1000 kişi kapasiteli açık düğün salonlarında emniyet mensuplarının organizasyonları için hizmet vermektedir. Denize sıfır konumda çimlerin üzerinde kır düğünü yapılabilmekte ve etkinlikler için kullanılabilmektedir. Düğün salonlarından bağımsız bölümlerde piknik yapmaya elverişli yeşil alanları da bulunan tesiste ayrıca deniz ürünleri bulunan Deniz Evi Restoranı da değerli emniyet mensuplarının hizmetindedir. Konuklarının her türlü hizmeti için özveriyle çalışan ekibe sahip polisevi güvenlikli ve konforlu hizmet anlayışıyla çalışmaktadır.
Adres/Telefon
Kemalpaşa Mahallesi, Kayserili Ahmet Paşa Caddesi 17100 Çanakkale
Telefon: 0286 213 80 89

Etiketler
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış

Yorum Yap

2017 ÇANAKKALE POLİSEVİ İletişim Bilgileri