SON DAKİKA
KREDİ KARTI KULLANIMINDA DOLANDIRICILARA KARŞI KESİN ÇÖZÜM!!! Burgazada Öğretmenevi Beyoğlu Öğretmenevi KHK NE ZAMAN ÇIKACAK? Beylikdüzü Atatürk Öğretmenevi Başkent Öğretmenevi Adile Sultan Kasrı Üsküdar Öğretmenevi
Anasayfa / Polis Evleri 31 Mart 2017 71 views

2017 ADANA POLİSEVİ

AdanaPolis Evi
Adana polisevi 1992 yılından bu yana hizmet veren alanlardan biridir. 2000 metrekare açık alanla birlikte 1684 metrekare kapalı alana sahip olan polis evi 7 katlı olup düğün salonu hizmetlerinden restoranlara kadar polis eğitim ve dinlenme tesislerinden spor salonları hatta sauna hizmetine kadar birçok alanda faaliyetleri bunulan bir yerdir.
Adana Polis Evi Konaklama
17 Mayıs 1992 yılından bu yana hizmetlerine kesintisiz olarak devam eden polis evi sadece konaklama ihtiyaçlarınıza yönelik değil birbirinden farklı amaçlara hizmet eden alanları ile faaliyetlerini sürdürmektedir
Geniş bir açık alana sahip olması ile spor merkezlerinin kurulu olması konaklama zamanınızda spor yamaya da vakit ayırmanızı sağlamaktadır. Dilerseniz sauna keyfini sürebileceğiniz özel alanlarda bulunmaktadır.
300 kişi kapasiteli düğün salonu ile en güzel gününüzü tüm sevdiklerinizle kutlayabileceğiniz ve kaliteli hizmet alabileceğiniz bir adet düğün salonuna sahiptir. Fatih lokalinde de yine 300 kişilik bir düğün salonu alternatifi bulunmaktadır.
Polis evine ait olan restoranda Adana yöresine ait hoş lezzetleri bulabileceğinizgibiTürkiye mutfağına ait eşsiz yemekler de sunulmaktadır. Restoran tam olarak 250 kişilik olmakla birlikte oldukça büyüktür. Fatih lokalinde de aynı kapasitede bir adet restoran bulunmaktadır.
Fatih lokalinde bir adetkonferans salonu bulunmaktadır. Özel toplantı ya da konferans işlerinizi rahatlıkla yapabileceğiniz ekipmanlara sahiptir.
Polis evi alanında hem baylar için hem de bayalar için kuaför hizmeti de bulunmaktadır.
Adana polisevi otel hizmetleri ile birlikte diğer tüm ihtiyaçlarınıza cevap bulabileceğiniz farklı hizmet kollarına da sahiptir. İrtibat için iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.
İletişim ve Adres;
Güzelyalı Mah. Turgut Özal Bul. 81067 sok. Çukurova/ Adana
GSM; 0505 318 01 40
Telefon; 0322 235 37 50

Etiketler
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış

Yorum Yap

2017 ADANA POLİSEVİ İletişim Bilgileri